You are currently viewing ZAPOWIEDŹ MECZU Z OLIMPIĄ UNIĄ GRUDZIĄDZ

ZAPOWIEDŹ MECZU Z OLIMPIĄ UNIĄ GRUDZIĄDZ

Lotto Superliga wraca do Białegostoku! Już w najbliższy piątek o godzinie 18:00 SBR Dojlidy podejmą przed własną publicznością Olimpię Unię Grudziądz. To spotkanie może okazać się dla nas bardzo ważne – zobaczmy dlaczego.

SBR Dojlidy Białystok zajmują obecnie piąte miejsce w tabeli Lotto Superligi z dorobkiem 20 punktów. Zespół z Grudziądza ma do nas 2 punkty straty, co przekłada się aktualnie na szóstą lokatę. Miejsce, na jakim poszczególne drużyny zakończą drugą rundę rozgrywek będzie kluczowe dla rozstawienia w fazie play-offów, w której pary dobrane zostaną w następujący sposób:

– drużyna z 1 miejsca zagra z drużyną z 8 miejsca
– drużyna z 2 miejsca zagra z drużyną z 7 miejsca
– drużyna z 3 miejsca zagra z drużyną z 6 miejsca
– drużyna z 4 miejsca zagra z drużyną z 5 miejsca

Co to oznacza dla Dojlid? 

„Na 90% w ćwierćfinale Lotto Superligi spotkamy się z Polonią Bytom – my zajmuje aktualnie piąte miejsce w tabeli, a oni czwarte. Do podium zarówno nam jak i Polonii brakuje bardzo dużo, także o tym możemy raczej zapomnieć. Spadek na szóste miejsce jest za to możliwy, a wolelibyśmy go uniknąć. Jeżeli wygramy jutro z Grudziądzem, zagrożenie minie.” – komentuje menadżer klubu, Piotr Anchim. 

Pierwsze spotkanie z Grudziądzem Dojlidy wygrały 3:1 – komplet punktów zdobył Asuka Machi, a trzecie oczko dorzucił Damian Węderlich. Nie wiemy jednak, w jakim składzie wystąpią tym razem rywale, a mają z czego wybierać. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców do wsparcia naszej drużyny już w najbliższy piątek o 18:00! Do zobaczenia!