You are currently viewing ZAPOWIEDŹ MECZU Z POLONIĄ BYTOM

ZAPOWIEDŹ MECZU Z POLONIĄ BYTOM

Wczorajszy występ Dojlid nie należał do najlepszych, ale już jutro nasza drużyna będzie miała okazję pokazać się z lepszej strony. O godzinie 18:00 zmierzymy się na wyjeździe z Petralaną TTS Polonia Bytom, której ulegliśmy 2:3 w pierwszej rundzie Lotto Superligi. 

Zespół z Bytomia to nie tylko bardzo wymagający przeciwnik, ale też pretendent do walki o  czwarte miejsce w tabeli, zajmowane aktualnie przez Dojlidy. Petralana podobnie jak nasz zespół wygrała do tej pory 7 spotkań, chociaż ich dorobek punktowy ustępuje naszemu o 2 oczka. Za lidera drużyny rywali uznać trzeba Patryka Chojnowskiego, który gra w tym sezonie ze skutecznością 70%. Mimo to najwięcej kłopotów w pierwszorundowym spotkaniu sprawił nam Viktor Brodd – Szwed zdobył w Białymstoku komplet punktów, pokonując 3:0 Wandżiego i 3:2 Asukę Machi.

„Jedziemy zrehabilitować się po wczorajszym występie. Niestety pod znakiem zapytania jest występ Joao Monteiro, który tak jak wspominałem ma problem ze ścięgnem Achillesa. Główne nadzieje pokładam w Damianie Węderlichu i Wandżim. Wandżi obiecał mi komplet punktów w Bytomiu i trzymam go za słowo. Mówiąc jednak na poważnie, damy z siebie wszystko, ale nie ciąży na nas żadna presja. Udział w playoffach mamy już zapewniony, walczymy tylko o miejsce w grupie.” – komentuje menadżer klubu, Piotr Anchim.

Po jutrzejszym meczu zawodnicy Dojlid będą mieli ponad miesiąc na odpoczynek i trening. Kolejne spotkanie zagramy już  przed własną publicznością z ASTS Olimpią Unią Grudziądz. Życzymy naszej drużynie powodzenia, a Was zachęcamy do kibicowania przed ekranami!