You are currently viewing ZNAMY TERMINARZ LOTTO SUPERLIGI NA DRUGĄ RUNDĘ!

ZNAMY TERMINARZ LOTTO SUPERLIGI NA DRUGĄ RUNDĘ!

W pierwszej rundzie sezonu 2023/2024 rozgrywek Lotto Superligi zespół SBR Dojlid Białystok spisał się wyjątkowo dobrze. Na półmetek dotarliśmy z bilansem siedmiu zwycięstw i czterech porażek, dzięki czemu bez problemu dostaliśmy się do grupy mistrzowskiej, w której zagra sześć najlepszych drużyn. W tabeli zajmujemy aktualnie czwarte miejsce, tracąc tylko dwa punkty do podium. Nowy rok przywitaliśmy pełni optymizmu. 

Na stronie PZTS ukazał się już terminarz spotkań na drugą część sezonu. Niebawem pojawi się on także na oficjalnej stronie Lotto Superligi. Rozkład jazdy na najbliższe miesiące prezentuje się następująco:

06.02.2024 18:00 (wtorek) KS Dekroglass Działdowo – SBR Dojlidy Białystok (na wyjeździe)
08.02.2024 18:00 (czwartek) Petralana TTS Polonia Bytom – SBR Dojlidy Białystok (na wyjeździe)
15.03.2024 18:00 (piątek) SBR Dojlidy Białystok – ASTS Olimpia-Unia Grudziądz (u siebie)
17.03.2024 16:00 (niedziela) Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki – SBR Dojlidy Białystok (na wyjeździe)
05.04.2024 18:00 (piątek) SBR Dojlidy Białystok – Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz (u siebie)

Chociaż udział w play-offach mamy już zagwarantowany, to miejsce, z jakiego do nich wejdziemy nie jest bez znaczenia. Dobre wyniki pozwolą nam uniknąć gry z faworytami w pierwszej rundzie fazy pucharowej, co może okazać się kluczowe w walce o medale. 

Nasi zawodnicy mają jeszcze miesiąc na powrót do formy i trening. Dwa najbliższe spotkania zagramy na wyjeździe, a ze wszystkimi sympatykami Dojlid widzimy się w marcu na meczu z Grudziądzem. Szczęśliwego Nowego Roku i do zobaczenia!