You are currently viewing DOJLIDY II IDĄ ZA CIOSEM I WYGRYWAJĄ Z TORUNIEM!

DOJLIDY II IDĄ ZA CIOSEM I WYGRYWAJĄ Z TORUNIEM!

Dojlidy II idą za ciosem – po zwycięstwie w derbach Białegostoku dziewczyny pokonały u siebie Energę Manekin Toruń wynikiem 7:3. W sobotnim meczu najlepiej zaprezentowały się Anna Pacelt i Michalina Górska, które wywalczyły dla drużyny komplet punktów.

Drugi zespół Dojlid wszedł w nowy rok z przytupem. Chociaż w pierwszej rundzie dziewczynom udało się wygrać zaledwie jedno spotkanie, to w styczniu dopisały do swojego konta już dwa zwycięstwa. Sobotni mecz z zajmującym siódme miejsce w tabeli Toruniem był świetną szansą na zdobycie punktów. Szansę tą udało nam się wykorzystać – Michalina Górska i Anna Pacelt wygrały po dwie gry singlowe, jedno zwycięstwo w grze pojedynczej dorzuciła także Kamila Gryko. Na naszą korzyść rozstrzygnęły się również oba deble, dzięki czemu w ostatecznym rozrachunku wygraliśmy 7:3. Na szczególną uwagę zasługuje forma Ani Pacelt, która wygrała w drugiej rundzie wszystkie cztery single, w których wystąpiła. Najskuteczniejszą zawodniczką zespołu pozostaje Michalina Górska z bilansem 19 zwycięstw i 3 porażek.

„Spotkanie z Toruniem to kolejny bardzo dobry występ Dojlid II.  Powoli przybywa nam punktów w tabeli i jestem dobrej myśli w kwestii naszych szans na utrzymanie w lidze. Styczeń jest dla dziewczyn intensywnym okresem. Zagrały już dwa mecze ligowe, a za tydzień czeka je kolejny sprawdzian z MRKSem Gdańsk. Oprócz tego wystąpią na zbliżających się turniejach Grand Prix województwa, a to wszystko bez zwalniania intensywności treningów.” – komentuje menadżer klubu, Piotr Anchim.

Dojlidy II na ten moment zajmują przedostatnie miejsce w tabeli, chociaż punktami remisują z MRKSem Gdańsk, który plasuje się jedną pozycję wyżej. Kolejny mecz, który zagrają 20 grudnia w Białymstoku będzie szczególnie ważny, dlatego też zachęcamy gorąco do wsparcia naszych dziewczyn brawami już w najbliższą sobotę. Gratulujemy dobrego wyniku i do zobaczenia!

UKS DOJLIDY II – ENERGA MANEKIN TORUŃ 7:3 (WYNIKI SZCZEGÓŁOWE)