You are currently viewing ZAPOWIEDŹ MECZU Z POGONIĄ LĘBORK

ZAPOWIEDŹ MECZU Z POGONIĄ LĘBORK

Już w najbliższą niedzielę o godzinie 16:00 na dużej hali Zespołu Szkół Rolniczych w Białymstoku rozegramy ostatni mecz pierwszej rundy Lotto Superligi przeciwko Pogoni Poltarex Lębork. Dwa dni wcześniej SBR Dojlidy zmierzą się na wyjeździe z Oxynetem Jarosław.

Pierwsza część sezonu Lotto Superligi zbliża się do końca wielkimi krokami. Nasza drużyna radzi sobie do tej pory naprawdę nieźle – z ośmiu rozegranych spotkań wygraliśmy aż pięć, dzięki czemu plasujemy się aktualnie na 6 miejscu w tabeli. Utrzymanie lub poprawienie lokaty zapewniłoby Dojlidom awans do grupy mistrzowskiej, a tym samym gwarancję udziału w play-offach.  W tym roku rozegramy jeszcze trzy mecze, dwa wyjazdowe i jeden domowy.

Spotkanie z Pogonią Poltarex Lębork przed własną publicznością to świetna okazja na dopisanie sobie paru punktów do tabeli. Zespół rywali zajmuje aktualnie ostatnie miejsce w lidze z bilansem dwóch zwycięstw i ośmiu porażek. W składzie Lęborka grają świetnie znani w środowisku tenisa stołowego bracia Dosz – Adam i Sławomir. Zespół uzupełnia Jan Zandecki, który w ubiegłym sezonie sprawił w Białymstoku spore zaskoczenie ogrywają naszego obrońcę, Japończyka Kentaro Miuchi. 

„Wygrana w niedzielnym meczu z Lęborkiem jest obowiązkowa. Gramy w tym samym składzie co ostatnio, nie zdecydowaliśmy się  skorzystać w najbliższych spotkaniach ze wsparcia Joao Monteiro. Wandżi jest w ostatnim czasie w znakomitej formie, ograł 10 rakietę świata, nie miał też żadnych problemów z Patrykiem Zatówką. Liczymy na dobry wynik” – komentuje menadżer klubu, Piotr Anchim. 

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na dużą halę Zespołu Szkół Rolniczych już w tą niedzielę o godzinie 16:00. Bądźcie z nami!