You are currently viewing PODSUMOWANIE TURNIEJU NASTOLETNI MISTRZOWIE (19.11.2023)

PODSUMOWANIE TURNIEJU NASTOLETNI MISTRZOWIE (19.11.2023)

W niedzielę 19 listopada na hali sportowej Zespołu Szkół Rolniczych w Białymstoku odbył się towarzyski turniej tenisa stołowego „Nastoletni Mistrzowie 2023”. W zawodach wzięło udział 128 zawodników i zawodniczek, którzy rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych: kadeci (do lat 15) oraz juniorzy (do lat 18). Zmagania tenisistów stołowych trwały prawie cały dzień, a najlepszych zawodników wyłoniliśmy wczesnym wieczorem. 

Zmagania rozpoczęły się o godzinie 10:00 w formule pucharowej do dwóch porażek. W kategorii do lat 15 (kadetów) triumfowali Szymon Tworkowski oraz Zaryna Yurchyk. W kategorii do lat 18 (juniorów) najlepsi okazali się z kolei Michał Jurczuk i Maja Łakoma. Poniżej prezentujemy medalistów wszystkich kategorii: 

KADECI:
I Szymon Tworkowski
II Michał Szynkiewicz
III Maksymilian Misijuk
KADETKI:
I Zaryna Yurchyk
II Maria Karczmarz
III Gabriela Bożyk
JUNIORZY:
I Michał Jurczuk
II Konrad Gryk
III Ivan Manchak
JUNIORKI:
I Maja Łakoma
II Natalia Kiersnowska
III Julia Skwarek

Serdecznie dziękujemy za udział wszystkim zawodnikom, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Turniej dofinansowany był ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach programu MikroGranty 2023 obsługiwanego przez fundację Orły Sportu.