You are currently viewing PODSUMOWANIE TURNIEJU MŁODE TALENTY PING-PONGA (17.11.2023)

PODSUMOWANIE TURNIEJU MŁODE TALENTY PING-PONGA (17.11.2023)

W piątek 17 listopada na hali sportowej Zespołu Szkół Rolniczych w Białymstoku odbył się towarzyski turniej tenisa stołowego „Młode talenty Ping-Ponga”. W zawodach wzięło udział 133 zawodników i zawodniczek, którzy rywalizowali w trzech kategoriach wiekowych – skrzaty (7-8 lat), żacy (9-10 lat) i młodzicy (11-12 lat). Poniżej znajduje się krótkie podsumowanie tego turnieju. 

Zmagania rozpoczęły się o godzinie 10:00 w formule pucharowej do dwóch porażek. W kategorii do lat 8 (skrzatów) triumfowali Maciej Czajkowski oraz Klaudia Dąbrowska. W kategorii do lat 10 (żaków) najlepsi okazali się z kolei Tomasz Rosiński i Aleksandra Lul. Rywalizację w kategorii do lat 12 (młodzików) zwyciężyli Przemysław Kotuk i Joanna Łupińska. Poniżej prezentujemy medalistów wszystkich kategorii: 

SKRZATY:
I Maciej Czajkowski
II Konrad Suprunowicz
III Franciszek Zawadzki
SKRZATKI:
I Klaudia Dąbrowska
II Oliwia Kamińska
III Angelika Podwysocka
ŻACY:
I Tomasz Rosiński
II Bohdan Ivankovich
III Ignacy Baranowski
ŻACZKI:
I Aleksandra Lul
II Aleksandra Pacewicz
III Zofia Kuczyńska
MŁODZICY:
I Przemysław Kotuk
II Maksymilian Milewski
III Adrian Dudzicz
MŁODZICZKI:
I Joanna Łupińska
II Klara Witkowska
III Monika Moroz

Serdecznie dziękujemy za udział wszystkim zawodnikom, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Turniej dofinansowany był ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach programu MikroGranty 2023 obsługiwanego przez fundację Orły Sportu.