You are currently viewing ODWIEDZILIŚMY BIAŁOSTOCKIE SZKOŁY PODSTAWOWE!

ODWIEDZILIŚMY BIAŁOSTOCKIE SZKOŁY PODSTAWOWE!

W ostatnich miesiącach mieliśmy przyjemność odwiedzić białostockie szkoły podstawowe, gdzie staraliśmy się pokazać dzieciom magię tenisa stołowego! Od września do listopada przeprowadziliśmy osiem treningów pokazowych w czterech szkołach w naszym mieście! 

Treningi pokazowe są znakomitą formą zainteresowania dzieci sportem. Zawodnicy prezentują na nich wachlarz efektownych umiejętności, a speaker i animator dbają o dobrą zabawę, konkursy i przekazywanie wiedzy o tenisie stołowym. Dzięki treningom pokazowym stale poszerzamy grono najmłodszych adeptów dyscypliny, którzy trafiają do naszych grup treningowych. 

Serdecznie dziękujemy wszystkim szkołom, które zaprosiły nas do siebie. W tym roku odwiedziliśmy:
– Szkołę Podstawową nr. 19 przy ul. Mieszka I 18
– Szkołę Podstawową nr. 28 przy ul. Warmińskiej 55
– Szkołę Podstawową nr. 49 przy ul. Armii Krajowej 32 
– Szkołę Podstawową nr. 52 przy ul. Dojlidy Górne 48

Jeżeli chcecie, żebyśmy w przyszłym roku odwiedzili także waszą szkołę, to śmiało do nas piszcie! 

Pokazówki tenisa stołowego w białostockich szkołach podstawowych dofinansowane były ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach programu MikroGranty 2023 obsługiwanego przez fundację Orły Sportu. Dziękujemy!