You are currently viewing ZAPOWIEDŹ MECZU Z ZIELONĄ GÓRĄ

ZAPOWIEDŹ MECZU Z ZIELONĄ GÓRĄ

Emocje po czwartkowym meczu jeszcze nie opadły, ale drużyna Dojlid myślami jest już gdzie indziej. W najbliższą niedzielę o godzinie 16:00 podejmiemy przed własną publicznością Palmiarnię ZKS Zielona Góra w ramach kolejnego spotkania Lotto Superligi. 

Początek sezonu nie był zbyt udany dla tenisistów z Drzonkowa. Z dotychczas rozegranych sześciu spotkań wygrali zaledwie jedno, pokonując dzisiaj na wyjeździe Akademię Zamojską Zamość. Skład drużyny naszych niedzielnych rywali przeszedł znaczne zmiany względem poprzedniego sezonu. Filar zespołu stanowi Irańczyk Navid Shamsshahrbabaki, znany ze swojego niezwykle skutecznego serwisu. Drużynę uzupełniają juniorzy Patryk Bielicki i Mateusz Zalewski, którzy mimo niewielkiego stażu w Lotto Superlidze potrafią stworzyć zagrożenie i sprawić niespodzianki. 

SBR Dojlidy Białystok wystąpią w niedzielę w takim samym składzie: Asuka Machi, Wang Zeng Yi oraz Damian Węderlich. Każdy z naszych zawodników jest w niezłej dyspozycji, a po ostatnim zwycięstwie drużynowe morale mają się znakomicie. 

„Na pewno nie możemy lekceważyć rywali. Irańczyk Navid Shams to świetny zawodnik, jeżeli ktoś słabo odbiera jego trudny serwis to ciężko jest myśleć o wygranej. Juniorzy z Zielonej Góry grają coraz lepiej, Mateusz Zalewski pokonał wczoraj bez większych problemów Tomka Lewandowskiego, wcześniej wygrał też z Szymonem Malickim. Ostatnio był na turnieju z cyklu World Tour w Doha, gdzie również pokazał się z bardzo dobrej strony. Jestem jednak pewny naszej drużyny, zagrali niezły mecz w czwartek i wszystko wskazuje na to, że w niedzielę również nie będzie problemów. Celujemy w zwycięstwo za trzy punkty.” – komentuje menadżer klubu, Piotr Anchim.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na dużą halę Zespołu Szkół Rolniczych już w tą niedzielę o godzinie 16:00. Bądźcie z nami!