You are currently viewing ZAPOWIEDŹ MECZU Z SUCHEDNIOWEM

ZAPOWIEDŹ MECZU Z SUCHEDNIOWEM

Już jutro o godzinie 15:00 SBR Dojlidy Białystok zmierzą się przed własną publicznością z Global Pharmą Orlicz 1924 Suchedniów. Spotkanie transmitowane będzie na żywo w TVP Sport!

Nasi zawodnicy mieli prawie miesiąc przerwy od ostatniego spotkania w ramach Lotto Superligi. Ostatnie tygodnie wykorzystali na trening oraz występy turniejowe w Polsce i za granicą. Nasz jutrzejszy rywal będzie bardzo wymagający, chociaż w tabeli wyprzedza nas tylko o jedną pozycję. Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów ma już za sobą mecze z najsilniejszymi zespołami tegorocznej edycji Lotto Superligi. Udało im się pokonać lidera tabeli i aktualnego Mistrza Polski, Dartom Bogorię Grodzisk Mazowiecki. Wygrali także z beniaminkiem, Pogonią Poltarex. W każdej z trzech porażek, które zaliczyli z Bydgoszczą, Działdowem i Bytomiem zdobyli po punkcie. 

Filarem zespołu z Suchedniowa jest Koreańczyk Jeongwoo Park, aktualny lider indywidualnego rankingu zawodników. Do tej pory rozegrał dziewięć pojedynków, z których wygrał aż osiem! Nieco słabiej radzi sobie Robert Floras, którego dotychczasowy bilans to dwa zwycięstwa i cztery porażki. Piotr Cyrnek i Francuz Damien Provost nie wygrali jeszcze żadnej gry. 

„Superliga wraca jutro do Białegostoku po miesięcznej przerwie, o 15:00 zagramy z Suchedniowem. Wczesna godzina meczu podyktowana jest harmonogramem transmisji na żywo w TVP Sport. Co do samego meczu to jest to spotkanie dwóch drużyn z aspiracjami na wejście do pierwszej szóstki przed drugą rundą. Wystąpimy jutro w składzie Wang Zeng Yi, Asuka Machi oraz Damian Węderlich. Mecz zapowiada się bardzo wyrównanie, w szczególności liczę na naszego Japończyka, który w zeszłym sezonie występował właśnie w drużynie rywali i doprowadził ją na podium ligi. Mam nadzieję na dobre widowisko i zwycięski mecz.” – komentuje menadżer klubu, Piotr Anchim. 

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców do wsparcia naszej drużyny gorącym dopingiem na jutrzejszym spotkaniu! Do zobaczenia!

📅 SBR Dojlidy Białystok – Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów, 26.10.2023, 15:00 (czwartek)