You are currently viewing TRUDNY WEEKEND DOJLID W PIERWSZEJ LIDZE

TRUDNY WEEKEND DOJLID W PIERWSZEJ LIDZE

Centrum uwagi w ostatnich dniach skupione było na meczach Lotto Superligi, ale to nie jedyne spotkania, jakie rozegrały w weekend Dojlidy. Pierwszoligowe zespoły dziewczyn zmierzyły się z Wametem Dobry Wiązar Dąbcze – oba mecze zakończyły się niestety minimalną porażką. 

Jako pierwsze z Dąbczem zmierzyły się Dojlidy II. Komplet punktów po raz kolejny zdobyła Michalina Górska, która wygrała single z Pauliną Stachecką oraz byłą koleżanką klubową, Sandrą Kozioł. W deblu z Kamilą Gryko pokonały parę Natalii Michorczyk i Katarzyny Trochimiuk. Czwarty punkt dorzuciła Kamila, która wygrała 3:0 z Natalią Michorczyk. Ania Pacelt i Wiktoria Soczko przegrały wszystkie gry, a spotkanie zakończyło się ostatecznie wynikiem 4:6. 

Dzień później swoich sił z Wametem spróbowały Dojlidy I. Te spotkanie także nie należało jednak do najlepszych w wykonaniu naszych dziewczyn. Udało nam się wygrać oba deble, po jednym punkcie w singlach dorzuciły również Karolina Hołda i Julka Skwarek. Zuzia Borek i Maja Łakoma przegrała oba pojedynki indywidualne, po jednej porażce odniosły też Maja Łakoma i Julka Skwarek. Dojlidy I podobnie jak Dojlidy II uległy Wametowi Dobry Wiązar Dąbcze 4:6. 

Dziewczyny będą miały teraz dwa tygodnie przerwy od ligowych zmagań, które wykorzystają na trening i analizę przyczyn ostatnich niepowodzeń. Życzymy powodzenia i powrotu do optymalnej dyspozycji!

UKS Dojlidy I – Wamet Dobry Wiązar Dąbcze 4:6
UKS Dojlidy II – Wamet Dobry Wiązar Dąbcze 4:6