You are currently viewing ZAPOWIEDŹ MECZU Z DEKORGLASSEM DZIAŁDOWO

ZAPOWIEDŹ MECZU Z DEKORGLASSEM DZIAŁDOWO

Emocje po niedzielnym meczu z Dartom Bogorią Grodzisk Mazowiecki powoli opadły, a drużyna Dojlid myślami jest już zupełnie gdzie indziej. W najbliższy czwartek, 28 września podejmiemy u siebie kolejny znakomity zespół – Dekorglass Działdowo. Spotkanie transmitowane będzie na żywo w TVP Sport!

SBR Dojlidy Białystok rozegrały do tej pory dwa spotkania w ramach nowego sezonu Lotto Superligi. Tegoroczne rozgrywki rozpoczęliśmy od pewnego zwycięstwa z Baltą Gdańsk, którą pokonaliśmy 3:0 na wyjeździe. W ubiegłą niedzielę odwiedziła nas z kolei Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki – aktualny mistrz Polski i jeden z faworytów całej ligi. Mimo paru szans i zaciętej walki przegraliśmy 0:3, mamy zatem na razie remisowy bilans. 

„Goście przyjadą prawdopodobnie w bardzo, bardzo mocnym składzie. Przewiduję, że w czwartek w Dekorglassie zagrają Jonathan Groth, Jakub Dyjas i Kaii Konishi. Sportowo Działdowo jest w mojej opinii na poziomie Bogorii. Żeby nawiązać walkę, musimy trafić z ustawieniem i dobrze zacząć mecz. Nasze chłopaki na pewno są w stanie zdobyć punkty, ale będą do tego potrzebowali dobrej dyspozycji i wsparcia kibiców. Wandżi i Asuka  mają duże doświadczenie, Damian powinien się trochę rozluźnić w drugim spotkaniu. W meczu z Bogorią był wyraźnie zestresowany, jak przybijałem mu piątkę przed pojedynkiem miał lodowatą rękę. Mam dużo wiary w naszą drużyną i mam nadzieję, że kibice również nam pomogą!” – komentuje menadżer klubu, Piotr Anchim. 

Czwartkowy mecz z Dekorglassem Działdowo będzie ostatnim meczem domowym we wrześniu. W sobotę zespół Dojlid zagra na wyjeździe z Akademią Zamojską Zamość, a po tym spotkaniu będziemy mieli prawie miesiąc przerwy – następny mecz czeka nas dopiero pod koniec października. Serdecznie zapraszamy wszystkich na czwartkowy mecz, do zobaczenia!

📅 SBR Dojlidy Białystok – Dekorglass Działdowo 28.09.2023, 17:00 (czwartek)