You are currently viewing ZAPOWIEDŹ MECZU Z DARTOM BOGORIĄ

ZAPOWIEDŹ MECZU Z DARTOM BOGORIĄ

Już w najbliższą niedzielę, 24 września o godzinie 18:00 superligowa drużyna Dojlid zmierzy się z aktualnym Mistrzem Polski – Dartom Bogorią Grodzisk Mazowiecki. Rywali podejmiemy w Białymstoku, na dużej hali Zespołu Szkół Rolniczych. 

Niedzielny mecz będzie prawdziwym sprawdzianem dla nowego zespołu Dojlid. Chociaż nie jesteśmy faworytem tego spotkania, to mamy na tyle silny skład, że bez wątpienia stanowimy zagrożenie. Nasi zawodnicy znajdują się w świetnej dyspozycji, o czym świadczą ich ostatnie wyniki turniejowe. Wang Zeng Yi wygrał w ubiegłym tygodniu drużynowy turniej chińskiej ligi D, pokonując po drodze wielu świetnych zawodników. Asuka Machi zwyciężył w minioną sobotę kwalifikacje to tegorocznych Mistrzostw Japonii, ogrywając w finale znakomitego obrońcę Yuto Muramatsu.

„Ciężko jest przewidzieć rezultat spotkania z Bogorią, ale na tym etapie sezonu nie musimy jeszcze liczyć punktów. Zależy mi przede wszystkim na tym, żeby na meczu pojawiło się jak najwięcej kibiców. Mamy zupełnie nowy skład, wrócił do nas dobrze znany Wandżi i liczę na to, że wypełnimy w niedzielę całe trybuny. Mecz będzie bardzo widowiskowy – w drużynie rywali występuje znany obrońca Gionis Panagiotis, co gwarantuje długie i widowiskowe akcje. Co ciekawe, zarówno Wandżi jak i Asuka wygrywali już w przeszłości z Grekiem, Asuka pokonał go nawet w ubiegłym sezonie podczas półfinału Lotto Superligi w barwach Suchedniowa. Jeżeli chodzi o skład Bogorii to trzeba wspomnieć też o Miłoszu Redzimskim, które jest aktualnie najsilniejszym Polskim tenisistą stołowym. Mimo młodego wieku w ubiegły sezon zakończył z najlepszą skutecznością w całej superlidze, co jest niesamowitym osiągnięciem. Będzie co oglądać” – komentuje menadżer klubu, Piotr Anchim. 

Serdecznie zapraszamy wszystkich na inauguracyjny mecz w Białymstoku w najbliższą niedzielę o godzinie 18:00 na dużej hali Zespołu Szkół Rolniczych. Do zobaczenia!

📅 SBR Dojlidy Białystok – Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki 24.09.2023, 18:00 (niedziela)