You are currently viewing RUSZAJĄ ROZGRYWKI I LIGI KOBIET!

RUSZAJĄ ROZGRYWKI I LIGI KOBIET!

W najbliższy weekend ruszają rozgrywki I ligi kobiet. Pierwsza drużyna Dojlid w składzie Maja Łakoma, Karolina Hołda, Zuzia Borek, Julka Skwarek podejmie w sobotę przed własną publicznością beniaminka ZKS Zielona Góra. Równolegle druga drużyna Dojlid zagra na wyjeździe z Energą Manekin Toruń. 

„Cieszę się, że w końcu rozpoczynają się rozgrywki I ligi kobiet. Nasze dziewczyny są dobrze przygotowane, natomiast obie drużyny Dojlid mają odmienne cele. UKS Dojlidy I pod przewodnictwem trenera Marcina Jarkowskiego powinny walczyć o czołowe miejsca w tabeli, natomiast UKS Dojlidy II prowadzone przez Krzysztofa Kucharskiego będą walczyć o utrzymanie.” – komentuje menadżer klubu, Piotr Anchim. 

Po sobotnich meczach białostockich kibiców czeka nie lada gratka, bo już w niedzielę o godzinie 16:00 obie drużyny Dojlid zagrają między sobą. Będą to pierwsze derby Dojlid w historii klubu! Zachęcamy do kibicowania!

Dojlidy Białystok I – ZKS Zielona Góra (09.09.2023 sobota, godz. 16:00)
Energa Manekin Toruń – Dojlidy Białystok II (09.09.2023 sobota godz. 15:00)
Dojlidy Białystok I – Dojlidy Białystok II (10.09.2023 niedziela, godz. 16:00)