You are currently viewing KONFERENCJA PRASOWA DOJLID: POWOLI DO CELU!

KONFERENCJA PRASOWA DOJLID: POWOLI DO CELU!

Wczoraj w południe w Villi Tradycja odbyła się konferencja prasowa Dojlid Białystok w związku z rozpoczęciem nowego sezonu Lotto Superligi. W trakcie spotkania omówione zostały najistotniejsze kwestie związane z nadchodzącymi rozgrywkami ligowymi, ale także szkoleniem młodzieży, budżetem, strukturą organizacyjną oraz sponsorami klubu. 

Na konferencji prasowej obecni byli przedstawiciele władz miasta oraz naszego sponsora tytularnego, SBR Banku. Z ramienia Miasta Białegostoku pojawił się wiceprezydent Rafał Rudnicki, Spółdzielczy Bank Rozwoju reprezentował z kolei Dariusz Gąsior, wiceprezes. Za stołem zasiedli także kapitan zespołu Dojlid, Wang Zeng Yi oraz dyrektor działu marketingu Toyoty Auto Park Białystok – Pani Joanna Boratyńska . Spotkanie rozpoczęło się przywitaniem zebranych gości oraz licznego grona dziennikarzy mediów lokalnych. Następnie głos zabrał Piotr Anchim, który opowiedział pokrótce o tym, jak zapowiada się nadchodzący sezon Lotto Superligi. Omówił nowy skład drużyny i przedstawił cele na sezon 2023/2024, chociaż nie padły żadne konkretne deklaracje co do miejsca, w które celujemy. Menadżer Dojlid przedstawił także zmiany, jakie zaszły w kadrze trenerskiej i strukturze organizacyjnej klubu. Zaprezentowano nowe twarze, omówiono budżet, wydatki oraz klubowych sponsorów. 

Na konferencji głos zabrali także wszyscy obecni przy stole goście. Prezydent Rafał Rudnicki mówił o współpracy miasta z naszym klubem i przyszłości tenisa stołowego w Białymstoku. Prezes Dariusz Gąsior i Pani Joanna Boratyńska wyrazili zadowolenie z dotychczasowych relacji z Dojlidami i zadeklarowali chęć dalszego wsparcia klubu. O celach sportowych i nadchodzącym meczu z Bogorią opowiedział kapitan zespołu – Wang Zeng Yi. 

Pełne nagranie z konferencji prasowej obejrzeć można na naszym facebookowym profilu. Przeczytacie o niej także w wielu mediach lokalnych, które zdadzą relację z jej przebiegu. Dziękujemy wszystkim obecnym gościom i dziennikarzom oraz zapraszamy na najbliższy mecz Dojlid Białystok, który odbędzie już w tą niedzielę o godzinie 18:00 na dużej hali Zespołu Szkół Rolniczych w Białymstoku. Liczymy na Was!

Partnerem tytularnym superligowej drużyny Dojlid kolejny rok z rzędu jest Miasto Białystok. Dziękujemy!