You are currently viewing BLSY WRACAJĄ PO WAKACJACH! ZNAMY TERMINARZ!

BLSY WRACAJĄ PO WAKACJACH! ZNAMY TERMINARZ!

Przerwa wakacyjna w rozgrywkach BLS w tenisie stołowym dobiega końca! Do gry wracamy już w niedzielę 17 września meczami ósmej kolejki. Przypominamy też o możliwości treningu na sali UKS Dojlidy dla amatorów. 

Pełny, zaktualizowany harmonogram meczów znajdziecie na stronie internetowej BLS w zakładce terminarz. Wszystkie zespoły są bezwzględnie zobowiązane do jego respektowania. Drużyny mają możliwość przełożenia jednego meczu w rundzie na termin rezerwowy wskazany przez organizatora (12 listopada). Informacja o tym fakcie musi zostać obowiązkowo przekazana drogą mailową (adres bls@bosir.bialystok.pl) z minimum 5-dniowym wyprzedzeniem. Mecz może zostać przełożony jedynie za zgodą drużyny przeciwnej, która ma dwa dni na ustosunkowanie się do prośby o zmianę terminu. Zmiany godzin meczów w ramach kolejki ligowej możliwe są za zgodą zainteresowanych drużyn, przy zachowaniu harmonogramu godzinowego, pod warunkiem powiadomienia organizatora z 5-dniowym wyprzedzeniem.

Do 12 września do godziny 12:00 otwarte jest wakacyjne okienko transferowe. Drogą mailową (bls@bosir.bialystok.pl) możliwe jest dopisanie kolejnych zawodników, niezgłoszonych wcześniej w żadnym zespole. Warunkiem jest posiadanie przez drużynę wolnych miejsc na Karcie Zgłoszenia. Prawidłowo wypełnioną Kartę Uczestnika, RODO oraz Kwestionariusz Sanitarny gracza należy przekazać koordynatorowi przed rozpoczęciem pierwszego meczu z udziałem nowego zawodnika. Dodatkowo nowy zawodnik powinien uregulować ciążące na nim kary finansowe, jeżeli takie posiada. Po dopełnieniu powyższych formalności otrzymuje on automatycznie uprawnienie do gry. Przypominamy, że w grze nie mogą uczestniczyć zawodnicy występujący w ligach zagranicznych, a także posiadający licencję (nie dotyczy weteranów) lub zgłoszeni do rozgrywek organizowanych przez okręgowe związki tenisa stołowego bądź PZTS. W przypadku stwierdzenia naruszenia tego przepisu zawodnik zostaje natychmiast wykreślony z udziału w rozgrywkach, a zespół ukarany walkowerem we wszystkich spotkaniach rozegranych z udziałem nieuprawnionego gracza.

W nadchodzących miesiącach oprócz rozgrywek BLS na amatorów tenisa stołowego czekać będą także turnieje, warto więc szlifować swoją formę! Amatorów głodnych gry zapraszamy na wieczorne treningi w UKS Dojlidy, które odbywają się w poniedziałki, środy i piątki w godzinach 20:30 – 22:00. Zapisy i pytania kierować należy do Krzysztofa Kurlendy pod numer 607 310 640. Do zobaczenia!