You are currently viewing ZBIGNIEW LESZCZYŃSKI POZOSTANIE PREZESEM LOTTO SUPERLIGI

ZBIGNIEW LESZCZYŃSKI POZOSTANIE PREZESEM LOTTO SUPERLIGI

W minioną środę w Warszawie odbyło się walne zebranie udziałowców Lotto Superligi Tenisa Stołowego. Prezesem spółki pozostał Zbigniew Leszczyński, a na Przewodniczącego Rady Nadzorczej wybrano Dariusza Szumachera. W składzie rady nadzorczej znaleźli się również Piotr Anchim oraz Maciej Giljer. 

Ponowny wybór Zbigniewa Leszczyńskiego na prezesa spółki nikogo nie zdziwił. Jego kandydatura poparła została jednomyślnie. 

„Bardzo dziękuję za zaufanie i wybór na kolejną kadencję. Zrobię wszystko, aby dalej budować silną LOTTO Superligę i promować tenis stołowy w naszym kraju. Nieoficjalnie wiadomo, że poszczególne zespoły kontraktują bardzo dobrych zawodników, co sprawi, że nowy sezon polskiej superligi będzie bardzo, bardzo ciekawy dla kibiców.” – komentuje Zbigniew Leszczyński.

W trakcie walnego zebrania wybrano również skład Rady Nadzorczej Lotto Superligi. Jej przewodniczącym został Dariusz Szumacher, obecny Prezes Polskiego Związku Tenisa Stołowego. Do rady nadzorczej wybrani zostali również Maciej Giljer oraz Piotr Anchim, menadżer UKS Dojlid Białystok. 

„Lotto Superliga istnieje od 2009 roku i stale się rozwija. Kluby, które w niej występują rokrocznie pozyskują zawodników z absolutnej czołówki Europy. Nie oznacza to jednak, że w Lotto Superlidze nie ma miejsca na zmiany i udoskonalenia. Powinniśmy lepiej działać marketingowo, skupić się na promocji dyscypliny oraz rozgrywek. Bardzo mi zależy, żeby na meczach superligi trybuny były wypełnione po brzegi. Ze swojej strony zobowiązuję się pomagać prezesowi Zbigniewowi Leszczyńskiemu w podejmowaniu działań, które przybliżą nas do tej wizji.” – mówi menadżer klubu, Piotr Anchim. 

Lotto Superliga wystartuje z nowym sezonem już od 1 września. Serdecznie gratulujemy wszystkim działaczom wybranym na stanowiska w spółce i życzymy im powodzenia w realizacji założonych celów!