You are currently viewing RUSZAJĄ ZAPISY DO PUCHARU WIOSNY! TURNIEJ DLA AMATORÓW 28 MAJA

RUSZAJĄ ZAPISY DO PUCHARU WIOSNY! TURNIEJ DLA AMATORÓW 28 MAJA

Uwaga sympatycy tenisa stołowego! Rozpoczynamy zapisy do „Pucharu Wiosny”! Będzie to turniej indywidulany skierowany w głównej mierze do zawodników BLS, ale nie zamykamy się też na innych tenisistów amatorów, którzy chcieliby spróbować w nim swoich sił. „Puchar Wiosny” odbędzie się w niedzielę 28 maja 2023 roku. Poniżej prezentujemy najważniejsze informacje.

 * W „Pucharze Wiosny” nie mogą grać zawodnicy, którzy w sezonie 2021/22 oraz 2022/2023 występowali w ligach zagranicznych lub byli zgłoszeni do rozgrywek ligowych organizowanych przez okręgowe związki tenisa stołowego bądź PZTS. 

* Turniej odbędzie się w dniu 28 maja (niedziela) na małej hali sportowej klubu Dojlidy Białystok w Zespole Szkół Rolniczych przy ul. Suchowolca 26. 

 * Z uwagi na podzielone zdania co do preferowanej formuły rozgrywek w poprzednich turniejach, w tej edycji dajemy amatorom możliwość zagłosowania na preferowaną formułę. Głos należy oddać w zgłoszeniu mailowy, wybierając jedną z dwóch przedstawionych opcji: 

1. System pucharowy do 2 porażek 
2. System grupowy (4-6 osób w grupie, mecze każdy z każdym) + drabinka pucharowa do jednej porażki dla zawodników, którzy wyjdą ze swoich grup

* Zapisy przyjmowane są mailowo pod adresem bls@bosir.bialystok.pl do dnia 24 maja do godziny 12. W mailu należy podać swoje imię i nazwisko. Zawodników BLS prosimy dodatkowo o dopisanie nazwy drużyny, w której występują.

* Gracze BLS są zwolnieni z wpisowego. Pozostali zawodnicy zobowiązani są do uiszczenia wpisowego w kwocie 20 zł. Wpłaty, najpóźniej do 24 maja, dokonujemy w siedzibie BOSiR przy ul. Włókienniczej 4, pokój 218, w godzinach 08:00 – 15:00. 

 * Ewentualne rozstawienie graczy w turnieju uwzględniać może aktualny ranking BLS.

* Zwycięzcy (pierwsza trójka) otrzymają puchary oraz nagrody w postaci bonów na zakup sprzętu sportowego:

– 1 miejsce 150 zł
– 2 miejsce 100 zł 
– 3 miejsce 50 zł

Zachęcamy do wzięcia udziału!