You are currently viewing MEDIA O NAS, KWIECIEŃ 2023

MEDIA O NAS, KWIECIEŃ 2023

Na początku września opublikowaliśmy zestawienie artykułów, jakie ukazały się na nasz temat w lokalnych mediach. Od tego momentu minęło już ponad pół roku, a nasi zawodnicy dostarczyli w tym czasie ogromną dawkę nowych, emocjonujących występów, które zostały zrelacjonowane na wielu portalach internetowych. Dzięki temu wydarzenia ze świata białostockiego tenisa stołowego docierają do coraz szerszego grona odbiorców, a zainteresowania naszych sportem w regionie rośnie!

Dziennikarze sportowi nie narzekali w ostatnich miesiącach na brak tematów do relacjonowania. Najwięcej mogliśmy przeczytać o występach naszej superligowej drużyny, chociaż w większości nie były to radosne informacje. SBR Dojlidy Białystok zakończyły sezon na dwunastym miejscu, co stawia znak zapytania nad występami w najwyższej klasie rozgrywkowej w następnym sezonie.  Znacznie lepiej radziła sobie natomiast pierwszoligowa drużyna naszych dziewczyn, która wygrywała spotkanie za spotkaniem, kończąc rundę zasadniczą na pierwszym miejscu w tabeli. Występy turniejowe naszej młodzieży również dostarczyły mediom wielu tematów – zdobyliśmy liczne medale na arenie wojewódzkiej oraz ogólnopolskiej. Z ostatnich Mistrzostw Polski Juniorów wróciliśmy aż z pięcioma, co jest jednym z najlepszych wyników w historii klubu. Na koniec warto też wspomnieć o roszadach w składzie męskiej drużyny, o których także mieliście okazję przeczytać w prasie i internecie. 

„Bardzo cieszy nas obecność w mediach lokalnych, dzięki temu możemy poszerzać grono sympatyków tenisa stołowego i kibiców naszej drużyny. W ostatnim czasie w naszym klubie pojawiło się wielu nowych amatorów i często słyszę od nich, że czytali o nas w internecie lub widzieli jakiś mecz czy wywiad w telewizji. Tenis stołowy potrafi być bardzo interesujący, ale trzeba się najpierw troszkę na nim poznać. Staramy się pomagać zrozumieć naszą dyscyplinę osobom, które nie miały z nią wcześniej większej styczności” – komentuje Krzysztof Kurlenda.

Chociaż w ostatnim czasie wiele się działo, to przed nami jeszcze parę istotnych występów przed końcem sezonu – zarówno w ligach, jak i turniejach ogólnopolskich. O nich też będziecie mogli przeczytać w mediach lokalnych, do czego serdecznie zachęcamy. Dziękujemy wszystkim portalom oraz dziennikarzom relacjonującym nasze zmagania, poniżej zamieszczamy linki do niektórych stron, na których możecie o nas przeczytać.

https://ddb24.pl/artykul/z-tytulem-wicemistrza/1430693
https://ddb24.pl/artykul/junior-bialostockiego/1430789
https://ddb24.pl/artykul/lada-moment-tenisisci/1423839
https://ddb24.pl/artykul/dojlidy-spadna-czy/1410277
https://ddb24.pl/artykul/wicemistrzem-polski-seniorow/1418621
https://www.bstok.pl/alan-kulczycki-wicemistrzem-polski-juniorow-dojlidy-z-piecioma-medalami/
https://www.bstok.pl/drugie-srebro-dojlid-juniorzy-wicemistrzami-polski-juniorow/
https://www.bstok.pl/sukcesy-dojlid-na-mlodziezowych-mistrzostwach-wojewodztwa/
https://www.bstok.pl/zwyciestwo-na-zakonczenie-sezonu/
https://www.bstok.pl/mecz-wielu-szans-z-akademia-zamosc/
https://bia24.pl/kategorie/sport/tenis-stolowy.-juniorki-z-dojlid-wicemistrzyniami-polski.html
https://bia24.pl/kategorie/sport/tenis-stolowy.-nadchodzi-koniec-sezonu-lotto-superligi.html
https://bia24.pl/kategorie/sport/tenis-stolowy.-japonczyk-trafil-do-dojlid.html
https://bia24.pl/kategorie/sport/tenis-stolowy.-wandzi-wroci-do-dojlid.html
https://bia24.pl/kategorie/sport/tenis-stolowy.-pewne-zwyciestwo-z-rzeszowem.html
https://www.bialystokonline.pl/sbr-dojlidy-przedstawily-kolejnego-zawodnika-ktory-wzmocni-bialostocki-zespol,artykul,135812,3,2.html
https://www.bialystokonline.pl/dojdzie-do-kadrowej-rewolucji-z-druzyny-odejda-wszyscy-zawodnicy,artykul,135108,3,9.html
https://www.bialystokonline.pl/ten-mecz-bialostoczanie-musza-wygrac,artykul,134717,3,12.html
https://poranny.pl/tenis-stolowy-mialo-byc-30-i-bylo-30-pewna-wygrana-sbr-dojlidy-bialystok/ar/c2-17326633
https://poranny.pl/tenis-stolowy-chinczyk-uciekl-sbr-dojlidy-bialystok-w-bardzo-trudnej-sytuacji/ar/c2-17449783