You are currently viewing ZAPOWIEDŹ MECZU Z ZIELONĄ GÓRĄ

ZAPOWIEDŹ MECZU Z ZIELONĄ GÓRĄ

Planowany na piątek wyjazdowy mecz SBR Dojlid Białystok z ZKS Palmiarnią Zielona Góra rozegrany zostanie dzień wcześniej – w czwartek o godzinie 18:00. Nasi zawodnicy wyjechali do stolicy województwa lubuskiego już dzisiaj. Cel drużyny pozostaje niezmienny – do Białegostoku musimy wrócić z trzema punktami.

W składzie rywali na nadchodzące spotkanie zajdzie prawdopodobnie istotna zmiana. Japończyka Matshushitę Taisei zastąpi młody Irańczyk Shamssharbabaki Navid, który wygrał do tej pory cztery z sześciu rozegranych w tym sezonie pojedynków. To niewątpliwe ułatwienie dla Dojlid – Matshushita jest jednym z najsilniejszych zawodników w całej Lotto Superlidze, jego skuteczność to ponad 80% przy niemal 20 rozegranych meczach. Pozostała część składu Zielonej Góry pozostaje bez zmian – 24-letni Kamil Nalepa i 18 letni Mateusz Zalewski.

Link do transmisji meczu z Zieloną Górą znajdziecie na kanale Lotto Superligi w zakładce „na żywo”. Udostępnimy go też jutro na naszym Facebooku. Zapraszamy do kibicowania przed ekrany!

📅 SBR Dojlidy Białystok vs ZKS Palmiarnia Zielona Góra – 02.03.2023, 18:00