You are currently viewing DOJLIDY JADĄ DO WICELIDERA – ZAPOWIEDŹ MECZU Z LIDZBARKIEM

DOJLIDY JADĄ DO WICELIDERA – ZAPOWIEDŹ MECZU Z LIDZBARKIEM

Już w najbliższą sobotę o godzinie 11:00 pierwszoligowa drużyna dziewczyn zagra na wyjeździe z aktualnym wiceliderem tabeli – Polmlek OSiR Lidzbarkiem Warmińskim. Nadchodzący mecz zdecyduje prawdopodobnie o tym, kto zwycięży ostatecznie grupę północną pierwszej ligi kobiet. Niezależnie jednak od jego wyniku, Dojlidy zapewniły już sobie udział w play-offach dzięki znakomitemu bilansowi 11 zwycięstw i 4 remisów bez żadnej porażki. 

Chociaż Lidzbark Warmiński figuruje aktualnie na drugim miejscu w tabeli, to niejako można założyć, że wyprzedza nas o jeden punkt. Drużyna sponsorowana przez Polmlek ma do rezegrania zaległy mecz z przedostatnim zespołem w lidze – LKTS Luveną Luboń. W pierwszej rundzie rozgrywek Dojlidy Białystok ograły swojego sobotniego rywala 8:2, co było niebywałym osiągnięciem biorąc pod uwagę późniejsze wyniki Lidzbarka, który przegrał do tej pory wyłącznie z nami. 

„Skład na jutrzejsze spotkanie będzie nieco inny niż zazwyczaj. Z powodu choroby w meczu nie będą mogły wystąpić Zuzia Borek oraz Julka Skwarek. Do Lidzbarka pojadą zatem Julka Jackowska, Kamila Gryko, Karolina Hołda i Michalina Górska. W składzie rywalek nie przewidujemy żadnych odstępstw. Jestem pewien, że dziewczyny dadzą z siebie 100% – reszta jest na razie zagadką.” – komentuje trener Marcin Jarkowski. 

Zachęcamy do trzymania kciuków za nasze dziewczyny!

📅 UKS Dojlidy Białystok vs Polmlek OSiR Lidzbark Warmiński – 11.03.2023, 11:00