You are currently viewing ZAPOWIEDŹ MECZU Z POLITECHNIKĄ RZESZÓW

ZAPOWIEDŹ MECZU Z POLITECHNIKĄ RZESZÓW

Już w najbliższą niedzielę o godzinie 16:00 SBR Dojlidy Białystok podejmą na dużej hali Zespołu Szkół Rolniczych zespół KU AZS Fibrain Politechnika Rzeszów. Samo zwycięstwo nie wystarczy jednak, żeby zachować szanse na utrzymanie w Lotto Superlidze – musimy zdobyć z rywalem komplet punktów. 

Do końca sezonu pozostały już tylko cztery kolejki. W najbliższej z nich przeciwnikiem Dojlid będzie juniorska drużyna z Rzeszowa, zajmująca ostatnie miejsce w tabeli. 

„Już od początku sezonu wiadomo było, że Politechnika Rzeszów jest głównym kandydatem do spadku z ligi. Grają młodymi zawodnikami, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w najwyższej klasie rozgrywkowej. Do tej pory wygrali tylko jeden mecz pokonując w pierwszej kolejce Villę Verde Olesno. Tym niemniej nie lekceważymy ich w żaden sposób. Nasza drużyna przygotowuje się do tego meczu jak do każdego innego i będę oczekiwał od wszystkich dobrej dyspozycji i solidnego występu” – komentuje menadżer klubu, Piotr Anchim.

Niedzielne spotkanie z Rzeszowem będzie pierwszym z trzech ostatnich w tym sezonie meczów SBR Dojlid Białystok przed własną publicznością. Gorąco zapraszamy wszystkich kibiców do wsparcia naszej drużyny w walce o utrzymanie!

📅 SBR Dojlidy Białystok vs KU AZS Fibrain Politechnika Rzeszów – 26.02.2023, 16:00