You are currently viewing WESPRZYJ MŁODZIEŻ I PRZEKAŻ 1,5% PODATKU NA UKSDOJLIDY

WESPRZYJ MŁODZIEŻ I PRZEKAŻ 1,5% PODATKU NA UKSDOJLIDY

Sam zdecyduj, na co idą Twoje podatki! Gorąco zachęcamy do wsparcia naszego klubu i przekazania nam 1,5% podatku dochodowego. Zebraną kwotę w całości przeznaczymy na szkolenie dzieci i młodzieży – wyjazdy turniejowe, sprzęt sportowy, treningi oraz inne koszty związane bezpośrednio z doskonaleniem umiejętności młodych adeptów tenisa stołowego. 

Szczegółowa instrukcja przekazania 1,5% podatku dochodowego na rzecz wybranej organizacji pożytku publicznego znajduje się na stronie https://www.podatki.gov.pl/pit/jak-przekazac-1-proc-na-opp/ To nic nie kosztuje, a dzięki Państwa uprzejmości nasi młodzi zawodnicy będą mieli dodatkowe wsparcie finansowe, co pozwoli na jeszcze lepszy rozwój sportowy. W naszym klubie trenuje obecnie ponad sto młodych zawodniczek i zawodników tenisa stołowego, którzy marzą o wielkich sukcesach sportowych.

Poniżej znajdują się wszelkie dane niezbędne do przekazania 1,5% podatku na rzecz klubu UKS Dojlidy Białystok:

numer KRS: 0000270261
cel szczegółowy: UKS Dojlidy Białystok 2542

Dziękujemy!