You are currently viewing ZAPOWIEDŹ MECZU SBR DOJLIDY BIAŁYSTOK VS OLIMPIA UNIA GRUDZIĄDZ!

ZAPOWIEDŹ MECZU SBR DOJLIDY BIAŁYSTOK VS OLIMPIA UNIA GRUDZIĄDZ!

Wielkimi krokami zbliża się nasz kolejny mecz w ramach rozgrywek Lotto Superligi tenisa stołowego. Już w najbliższy piątek o godzinie 18:00 SBR Dojlidy Białystok podejmą na swojej hali zespół Olimpia Unia Grudziądz. 

Po dwóch pierwszych spotkaniach, które rozegraliśmy we wrześniu z zespołami z Bytomia i Rzeszowa przyszedł czas na najintensywniejszy dla drużyny okres w sezonie. SBR Dojlidy Białystok rozegrają w październiku aż sześć meczy Lotto Superligi – cztery u siebie i dwa na wyjeździe. Najbliższe spotkanie odbędzie się 14 października o godzinie 18:00 i możecie być pewni, że będzie się działo!

„Piątkowy mecz z Olimpią Unią Grudziądz zagramy w innym składzie niż poprzednie spotkania. W drużynie zadebiutuje Daniel Górak – wielokrotny mistrz Polski i Europy. Oprócz niego wystąpią także Sun Shiyu oraz Tomasz Lewandowski. Rezerwowym zawodnikiem będzie Kamil Zdzienicki. Drużyna z Grudziądza zaliczyła na razie dwie porażki i mam nadzieję, że zaliczy zaraz trzecią. Muszę jednak przyznać, że mają dość silny zespół – mistrz Turcji Ibrahim Gunduz, solidny Koreańczyk Park Gyuhyeon i perspektywiczny młody tenisista Jan Zandecki. To pierwszy mecz w październikowym maratonie, musimy zaprezentować się jak najlepiej i dołożyć wszelkich starań żeby zwyciężyć. Liczę na dobrą dyspozycję naszej drużyny i świetną frekwencję na trybunach. Oprócz niezapomnianych sportowych emocji i dobrego widowiska na kibiców czekają także konkursy z atrakcyjnymi nagrodami – Toyota RAV 4 Plug-In 303KM z pełnym bakiem na weekend oraz vouchery do Restauracji Tokaj oraz Pizzeri Picobello. Zapraszam serdecznie wszystkich sympatyków tenisa stołowego, ale też nowe osoby, które po raz pierwszy oglądać będą zmagania tenisistów stołowych na najwyższym poziomie. Widzimy się już w najbliższy piątek o 18!” – komentuje menadżer klubu, Piotr Anchim.

Wszystkim osobom zainteresowanym udziałem w konkursach przypominamy o konieczności przybycia na mecz punktualnie – na 15 minut przed rozpoczęciem spotkania. Zachęcamy do zabrania ze sobą znajomych i rodziny – pomóżcie nam wygrać i zwiększcie swoje szanse na nagrody!