You are currently viewing PATRYK ZATÓWKA POWRACA! ZAPOWIEDŹ MECZU Z BYDGOSZCZĄ

PATRYK ZATÓWKA POWRACA! ZAPOWIEDŹ MECZU Z BYDGOSZCZĄ

Już w najbliższy piątek o godzinie 18:00 SBR Dojlidy Białystok podejmą u siebie zespół Lotto Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz. Do naszej drużyny dołączy Patryk Zatówka, który wraca do gry po operacji biodra. Zajmie miejsce Daniela Góraka. 

Sytuacja Dojlid w tabeli Lotto Superligi nie wygląda kolorowo. Zajmujemy trzynaste miejsce na czternaście drużyn, za nami jest tylko Fibrain KU AZS Politechnika Rzeszów. Sytuacja nie jest jednak bez wyjścia – do bezpiecznej strefy tracimy tylko 3 punkty, a do Białegostoku jadą posiłki w postaci Patryka Zatówki. 

„Moja rehabilitacja przebiegła bez większych problemów, były pojedyncze dni gdzie ból doskwierał bardziej, ale wszystko szło po mojej myśli. Do treningów tenisa wróciłem jakoś pod koniec sierpnia, ale to było granie z jednego miejsca. Do cięższych treningów wróciłem od początku października. Fizycznie czuje się bardzo dobrze, solidnie przepracowałem ten okres na siłowni, zrzuciłem parę kilo i czuje się świetnie. Mam nadzieje, ze ból nie będzie mi dokuczał w jakimś większym stopniu i że będę w stanie wrócić na odpowiedni poziom sportowy. Nastawienie przed meczem mam dobre, nie mogę doczekać się gry. Ostatni oficjalny mecz na punkty grałem 10 kwietnia, więc minęło naprawdę dużo czasu! Jestem dobrej myśli!” – komentuje Patryk Zatówka.

Wspierana przez spółki skarbu państwa Gwiazda Bydgoszcz uzbroiła się w tym sezonie w światowej klasy zawodników. W jej składzie występują Mołdawianin Vladislav Ursu, Japończyk Takakiwa Taku oraz młody polski tenisista stołowy Artur Grela. Vladislav to potrójny mistrz Mołdawii i aktualny wicemistrz Europy do lat 21. Jego dotychczasowe wyniki w Lotto Superlidze prezentują się znakomicie – na sześć rozegranych pojedynków wygrał aż pięć z nich. Skuteczność pozostałych graczy z Bydgoszczy oscyluje w granicach 50%. Drużyna plasuje się aktualnie na piątym miejscu w tabeli i ma duże szanse znaleźć się w grupie mistrzowskiej., 

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na mała halę Zespołu Szkół Rolniczych w najbliższy piątek. Wsparcie publiczności może okazać się niezwykle pomocne w przełamaniu złej passy Dojlid!