You are currently viewing DOJLIDY ZMIENIAJĄ NAZWĘ – SBR BANK SPONSOREM STRATEGICZNYM!

DOJLIDY ZMIENIAJĄ NAZWĘ – SBR BANK SPONSOREM STRATEGICZNYM!

Na dzisiejszej konferencji prasowej ogłoszone zostały dwie historyczne dla naszego klubu zmiany. Pierwszą z nich jest pozyskanie nowego sponsora strategicznego – Spółdzielczego Banku Rozwoju. Drugą – rebranding naszej superligowej drużyny, która od tej pory przyjmie nazwę SBR Dojlidy Białystok.

W dzisiejsze południe odbyła się wyczekiwana konferencja prasowa w związku z pozyskaniem przez nasz klub nowego sponsora strategicznego. Chociaż Spółdzielczy Bank Rozwoju wspiera Dojlidy już od dłuższego czasu, to od października całkowicie zmienił się wymiar tej pomocy.

„Niezmiernie cieszę się, że Spółdzielczy Bank Rozwoju zdecydował się na znaczne poszerzenie zakresu wsparcia naszego klubu. Sponsoring strategiczny to ogromna szansa na rozwój dla Dojlid. Nie mogę mówić o konkretnych kwotach, ponieważ obowiązuje mnie tajemnica handlowa, ale żaden prywatny podmiot nie wspierał nas do tej pory tak dużymi środkami. Równolegle zmienia się też nazwa naszej drużyny. SBR Dojlidy Białystok brzmi naprawdę zgrabnie, gorąco zachęcam wszystkich dziennikarzy do stosowania nowej nazwy we wszelkich publikacjach i wzmiankach związanych z naszym klubem i jego zawodnikami. Chciałbym wspomnieć także o kolejnej, tym razem zupełnie nowej firmie, która dołączyła na nasz pokład. Mówię tu oczywiście o Max Energy – największym brokerze energii elektrycznej w północno-wschodniej Polsce. Stale poszerzające się grono sponsorów klubu napawa nas optymizmem i motywuje do dalszej pracy. Mamy duże ambicje i wierzymy, że dzięki takim zmianom uda nam się wskoczyć na wyższy level – zarówno marketingowo, organizacyjnie jak i sportowo. Dziękuję bardzo naszym nowym partnerom za wsparcie i obiecuję, że dołożymy wszelkich starań, żeby godnie ich reprezentować.” – komentuje menadżer klubu, Piotr Anchim.

W konferencji prasowej oprócz Piotra Anchima wzięli udział również przedstawiciele wspomnianych wyżej firm – Pan Dariusz Gąsior (Wiceprezes SBR) oraz Pan Konrad Abramowicz (Prezes Max-Energy). Wydarzenie relacjonowali dziennikarze mediów lokalnych, nie zabrakło też transmisji na żywo, którą obejrzeć można na fanpagu naszego klubu. Wszystkim kibicom i sympatykom tenisa stołowego przypominamy o zbliżającym się meczu Lotto Superligi, który rozegramy 14 października o godzinie 18:00 w hali Zespołu Szkół Rolniczych. Przeciwnikiem Dojlid będzie Olimpia Unia Grudziądz, a w naszym składzie zadebiutuje wielokrotny mistrz Polski i Europy – Daniel Górak. Serdecznie zapraszamy!