You are currently viewing ZASTRZYK ENERGII DLA DOJLID – MAX ENERGY NOWYM SPONSOREM KLUBU!

ZASTRZYK ENERGII DLA DOJLID – MAX ENERGY NOWYM SPONSOREM KLUBU!

Z radością informujemy, że do grona sponsorów naszego klubu dołączyła kolejna firma – Max Energy. Największy broker w północno-wschodniej Polsce zajmujący się sprzedażą energii elektrycznej, gazu ziemnego i fotowoltaiki wesprze nas już od tego sezonu.

Max Energy to specjaliści nie tylko od sprzedaży energii, ale też wszelkich zagadnień technicznych związanych z gospodarką energetyczną każdej firmy. Cieszymy się, mogąc powitać na pokładzie prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo z naszego miasta. W zamian za finansowe wsparcie klubu, Max Energy otrzyma pakiet reklamowy, w skład którego wchodzą:
– ekspozycja logo firmy na stronie klubu
– ekspozycja logo firmy na wszelkich materiałach promocyjnych klubu
– ekspozycja logo firmy na banerze 3x3m na meczach Lotto Superligi
– ekspozycja nazwy firmy wśród listy sponsorów pod postami na mediach społecznościowych

Jak donosi menadżer klubu Piotr Anchim, Max Energy to nie jedyny nowy sponsor, który zasili nasze szeregi. W niedalekiej przyszłości światło dzienne ujrzą kolejne wiadomości o poszerzeniu grona firm wspierających Dojlidy. Wśród nich będzie coś naprawdę wyjątkowego – według doniesień napływa do nas „gruba ryba”. Dziękujemy firmie Max Energy na wsparcie klubu i zachęcamy do śledzenia naszej strony i mediów społecznościowych – więcej nowin już wkrótce.

www.max-energy.pl