You are currently viewing ATRAKCYJNE NAGRODY NA MECZACH DOJLID!

ATRAKCYJNE NAGRODY NA MECZACH DOJLID!

W nadchodzącym sezonie Lotto Superligi tenisa stołowego kibice Dojlid Białystok będą mieli dodatkową motywację do dopingowania swojej drużyny. Na wszystkich meczach rozgrywanych przed własną publicznością do zgarnięcia będą te same, atrakcyjne nagrody! Przekonajcie się, co możecie wygrać dzięki uprzejmości naszych sponsorów.

Już jutro o godzinie 18:00 na dużej hali Zespołu Szkół Rolniczych odbędzie się inauguracyjny mecz sezonu 2022/2023 Lotto Superligi tenisa stołowego. Dojlidy Białystok podejmą przed własną publicznością drużynę TTS Petralana Polonia Bytom. Oprócz widowiskowych wymian i sportowych emocji na kibiców czekają specjalne nagrody. Aby wziąć udział w ich losowaniu, należy przyjść 15 minut przed rozpoczęciem meczu i pobrać bilecik z indywidualnie przypisanym numerkiem. Losowanie odbędzie się w trakcie meczu między pojedynkami. Nagrodą główną ufundowaną przez Toyotę Auto Park Białystok jest nowy samochód Toyota RAV4 Plug-in z pełnym bakiem na weekend. RAV4 to nowoczesny SUV stworzony z myślą o tych, którzy nie boją się wyróżniać z tłumu. Mocna, charakterystyczna sylwetka z wyraźnie zarysowaną linią nadwozia w połączeniu ze stylowym i komfortowym wnętrzem pełnym starannie wykonanych elementów. Wisienką na torcie jest dwuipółlitrowy silnik Plug-in Hybrid o mocy 306KM. 

Pozostałe nagrody to vouchery na ucztę – 150zł do wykorzystania w restauracji Tokaj oraz 150zł do wykorzystania w pizzerii Picobello Pizza&Grill. Restauracja Tokaj na mapie Białegostoku widnieje już od ponad 15 lat. Jej specjalnością jest kuchnia węgierska w najlepszym wydaniu – gulasz w kociołku, zupa rybacka, placek węgierski z leczo oraz wiele innych. Dzięki osobistym kontaktom z węgierskimi winiarzami Tokaj posiada też szeroki asortyment win węgierskich z przeróżnych regionów. Picobello Pizza&Grill to przede wszystkim smaczna pizza na kruchym cieście z opalanego drewenm kamiennego pieca , który nadaje pizzy niepowtarzalny smak lasu i natury. Pełne słońca wnętrze przenosi myśli na południe Włoch, dodaje radości i napawa optymizmem. W menu znajdziecie również  przeróżne włoskie przystawki, makarony, mięsa i desery. Picobello współpracuje z najlepszymi dostawcami produktów włoskich, z których tworzy potrawy pełne smaku i zapachu ziół.

Dziękujemy Toyocie, restauracji Tokaj oraz Picobello za ufundowane nagrody i zapraszamy wszystkich na piątkowy mecz Dojlid!

węgierska restauracja Tokaj
PicoBello Pizza&Grill