You are currently viewing MEDIA O NAS!

MEDIA O NAS!

W ostatnim czasie o naszym klubie coraz szerzej piszą i mówią lokalne i ogólnopolskie media. Informacje o wynikach turniejów, meczach ligowych czy najważniejszych wydarzeniach z życia klubu docierają do wielu nowych odbiorców. To świetny krok nie tylko w kierunku rozwoju samego klubu, ale też popularyzacji tenisa stołowego. 

Dziennikarzom sportowym nie brakowało tematów do relacjonowania. Dojlidy Białystok przygotowania do nowego sezonu zaczęły już w lipcu, wyjeżdżając ponad 40 osobową grupą na obóz kondycyjny w polskie góry. Tuż po powrocie rozpoczęła się druga faza przygotowań w postaci zgrupowania treningowego na dużej hali Zespołu Szkół Rolniczych w Białymstoku. Pod koniec sierpnia Dojlidy uczestniczyły w Białostockim Pikniku z Okazji Dnia Niepodległości Ukrainy. Na początku września odbyła się konferencja prasowa w związku z rozpoczęciem nowego sezonu Lotto Superligi, która przyciągnęła wielu przedstawicieli mediów lokalnych. 9 września w Białymstoku rozegraliśmy inauguracyjny mecz w superlidze, a już dwa dni później byliśmy na wyjazdowym pojedynku w Rzeszowie. Pierwszoligowa drużyna dziewczyn również rozpoczęła niedawno walkę o miejsca w tabeli pokonując wosoko rywalki z Lubonia. W ubiegły weekend z kolei rozegrano I WTK w czterech kategoriach wiekowych, na którym Dojlidy wywalczyły aż siedem medali!

Chociaż działo się dużo, to przed nami jeszcze więcej. Jesteśmy zadowoleni i wdzięczni za coraz większą obecność w mediach i liczymy na utrzymanie tej tendencji. Dziękujemy wszystkim portalom oraz dziennikarzom relacjonującym nasze zmagania, poniżej zamieszczamy linki do niektórych stron, na których możecie o nas przeczytać!