You are currently viewing KONFERENCJA PRASOWA DOJLID: BIAŁYSTOK SPONSOREM TYTULARNYM!

KONFERENCJA PRASOWA DOJLID: BIAŁYSTOK SPONSOREM TYTULARNYM!

W ubiegły poniedziałek w Villi Tradycja odbyła się konferencja prasowa klubu Dojlidy Białystok w związku z rozpoczęciem nowego sezonu Lotto Superligi. Najważniejszą częścią wydarzenia było przedstawienie sponsora tytularnego drużyny – Miasta Białegostoku.


Na cztery dni przed inauguracyjnym meczem Dojlid przekazaliśmy oficjalnie najważniejsze informacje związane z nadchodzącymi występami naszej drużyny w tegorocznej odsłonie najwyższej klasy rozgrywkowej tenisa stołowego. Na konferencji obecni byli wiceprezydent miasta Białegostoku Rafał Rudnicki, członek Zarządu Województwa Podlaskiego Marek Malinowski, kapitan zespołu i zawodnik Patryk Zatówka oraz menadżer klubu – Piotr Anchim. Spotkanie rozpoczęło się przywitaniem zebranych gości oraz licznego grona dziennikarzy mediów lokalnych, których przybyło ponad piętnastu. Następnie głos zabrał Piotr Anchim, który opowiedział pokrótce o tym, jak zapowiada się nadchodzący sezon Lotto Superligi. Wspomniał o niezmiennie wysokim poziomie sportowym, rozszerzonej do czterech zespołów strefie spadkowej oraz podkreślił, że Dojlidy Białystok to jeden z zaledwie czterech klubów sportowych na Podlasiu reprezentujący nasz region w najwyższej klasie rozgrywkowej w sporcie olimpijskim. Po krótkim wprowadzeniu nadszedł czas na oficjalne przedstawienie sponsora tytuarlnego na sezon 2022/2023, którym po raz kolejny jest Miasto Białystok. Piotr Anchim w imieniu całego klubu podziękował Prezydentowi Miasta za wsparcie oraz zaprezentował nową koszulkę meczową, w której występować będą tenisiści Dojlid. W następnej części spotkania członek Zarządu Województwa Podlaskiego Marek Malinowski przekazał klubowi symboliczny czek na kwotę 52 tysięcy złotych od Marszałka Województwa Artura Kosickiego. Po podziękowaniu za wsparcie ze strony województwa przyszedł czas na omówienie zmian w składzie drużyny. Piotr Anchim wspomniał o nowych, bardzo utytułowanych zawodnikach naszego klubu – Danielu Góraku i Tomaszu Lewandowskim. Powiedział też, dlaczego klub podtrzymał współpracę z Patrykiem Zatówką i Kamilem Zdzienickim, a także o tym, dlaczego musieliśmy zrezygnować z Alexandra Khanina. W ostatniej kolejności głos zabrał kapitan drużyny Patryk Zatówka, który zdradził szczegóły swojej operacji biodra oraz podkreślił, że w jego ocenie Dojlidy walczyć mogą o najwyższe lokaty w lidze. Oficjalna część konferencji zakończyła się zaproszeniem na najbliższy mecz Dojlid Białystok oraz podziękowaniami dla wszystkich firm, które wspierają klub finansowo i organizacyjnie. W ostatniej części swoje pięć minut mieli dziennikarze, którzy wypytywali dociekliwie o różne kwestie związane z klubem, ligą i planami na przyszłość.

Pełne nagranie z konferencji prasowej obejrzeć można na naszym facebookowym profilu. Przeczytacie o niej także w wielu mediach lokalnych, które zdały relację z jej przebiegu. Dziękujemy wszystkim obecnym gościom i dziennikarzom oraz zapraszamy na najbliższy mecz Dojlid Białystok, który odbędzie już w ten piątek o godzinie 18:00 na dużej hali Zespołu Szkół Rolniczych w Białymstoku. Liczymy na Was!