You are currently viewing BLS RUSZA PO WAKACJACH!

BLS RUSZA PO WAKACJACH!

Przerwa wakacyjna w rozgrywkach BLS w tenisie stołowym dobiega końca! Do gry wracamy już 4 września meczami ósmej kolejki. 

Pełny, zaktualizowany harmonogram meczy znajdziecie Państwo na stronie internetowej BLS w zakładce terminarz. Wszystkie zespoły są bezwzględnie zobowiązane do jego respektowania. Drużyny mają możliwość przełożenia jednego meczu w tej rundzie, ale wyłącznie na termin rezerwowy wskazany przez organizatora. Terminem rezerwowym jest 6 listopada, a po jego ewentualnym zapełnieniu uruchomiony zostanie dodatkowy termin rezerwowy – 13 listopada. Informacja o chęci przełożenia spotkania powinna być przekazana z minimum 4-dniowym wyprzedzeniem (drogą mailową na bls@bosir.bialystok.pl). Zamiany godzin meczów w ramach kolejki ligowej możliwe są za zgodą zainteresowanych drużyn, przy zachowaniu harmonogramu godzinowego, pod warunkiem powiadomienia organizatora z 4-dniowym wyprzedzeniem.

Do 1 września, do godziny 12:00 otwarte jest wakacyjne okienko transferowe. Drogą mailową (bls@bosir.bialystok.pl) możliwe jest dopisanie kolejnych zawodników, niezgłoszonych wcześniej w żadnym zespole. Warunkiem jest posiadanie przez drużynę wolnych miejsc na Karcie Zgłoszenia. Prawidłowo wypełnioną Kartę Uczestnika, RODO oraz Kwestionariusz Sanitarny gracza należy przekazać koordynatorowi przed rozpoczęciem pierwszego meczu z udziałem nowego zawodnika. Dodatkowo nowy zawodnik powinien uregulować ciążące na nim kary finansowe, jeżeli takie posiada. Po dopełnieniu powyższych formalności otrzymuje on automatycznie uprawnienie do gry. Przypominamy, że w grze nie mogą uczestniczyć zawodnicy występujący w ligach zagranicznych, a także posiadający licencję (nie dotyczy weteranów) lub zgłoszeni do rozgrywek organizowanych przez okręgowe związki tenisa stołowego bądź PZTS. W przypadku stwierdzenia naruszenia tego przepisu zawodnik zostaje natychmiast wykreślony z udziału w rozgrywkach, a zespół ukarany walkowerem we wszystkich spotkaniach rozegranych z udziałem nieuprawnionego gracza.

8 kolejka 04.09.2022

11:00 Promień Mońki II vs. Benetus (stół 1 i 2)

11:00 Morena vs. Dream Team (stół 3 i 4)

13:30 Promień Mońki I vs. Domki-Altanki (stół 1 i 2)

13:30 Promień Mońki III vs. Adler Agro-MOAK Wasilków (stół 3 i 4)

16:00 KTS Wysokie Mazowieckie vs. Jaronati II (stół 1 i 2)

16:00 Leszek Team vs. Jaronati (stół 3 i 4)

Pauzuje zespół Topspin