You are currently viewing OSTATNIA PROSTA ZASADNICZEJ CZĘŚCI SEZONU

OSTATNIA PROSTA ZASADNICZEJ CZĘŚCI SEZONU

W najbliższy piątek Dojlidy Białystok podejmą AZS Gdańsk. Piątkowa rywalizacja będzie doskonałą okazją do spotkania z byłym zawodnikiem naszego klubu, a obecnie liderem zespołu znad morza, którym jest Wang Zeng Yi. Będzie to zarazem początek ostatniej części sezonu zasadniczego w trwającym sezonie Lotto Superligi.

– Przed nami trzy ostatnie mecze drugiej rundy Lotto Superligi. W najbliższy piątek o 18 zagramy u siebie z AZS-em Baltą Gdańsk. W niedzielę o 17 podejmiemy Bogorię Grodzisk Mazowiecki, a we wtorek na wyjeździe rywalizować będziemy z Lotto Polski Cukier Gwiazdą Bydgoszcz. Za nami długa przerwa, podczas której odbył się szereg turniejów międzynarodowych. W jednym z nich miał też brać udział Aleksander Khanin. Z uwagi na panującą wojnę na Ukrainie oraz obostrzenia dotyczące sportowców z Rosji oraz Białorusi wrócił jednak do Białegostoku, gdzie przygotowywał się do nadchodzących spotkań

mówi Piotr Anchim, menadżer Dojlid Białystok.

– W najbliższym, piątkowym meczu chcemy się zrewanżować za zdecydowaną porażkę z pierwszego spotkania, kiedy rywale ograli nas nad morzem 3:0. Wydaje mi się, że to był nasz najsłabszy mecz w tym sezonie. Osobą, dla której warto przyjść w piątek do hali Zespołu Szkół Rolniczych w Białymstoku, oprócz naszych zawodników, będzie oczywiście Wandżi, który grał u nas przez pięć lat i któremu bardzo dużo zawdzięczamy. Wszyscy jesteśmy w treningu, co do formy ciężko powiedzieć, ale mam nadzieję, że będzie lepsza, niż w pierwszym meczu pomiędzy naszymi zespołami. Plan jest taki, żeby zebrać tyle punktów, aby zakończyć zasadniczą część sezonu na szóstym miejscu. Póki co skupiamy się jednak tylko na tym, co czeka nas w piątek – dodaje Anchim.

Początek spotkania w hali sportowej Zespołu Szkół Rolniczych w Białymstoku zaplanowany został na piątek 11 marca, na godzinę 18:00. Serdecznie zapraszamy!