You are currently viewing ZŁOTE SPODKI NOWYM PARTNEREM DOJLID BIAŁYSTOK

ZŁOTE SPODKI NOWYM PARTNEREM DOJLID BIAŁYSTOK

Niezmiernie miło nam poinformować, że klub Dojlidy Białystok nawiązał współpracę z firmą świadczącą usługi cateringowe – Złote Spodki.

– Klub Dojlidy nawiązał od lutego współpracę z firmą świadczącą usługi cateringowe – Złote Spodki. Z Panem Karolem Michalskim porozumieliśmy się bardzo szybko. To młody i przedsiębiorczy człowiek, który był zainteresowany wsparciem naszego klubu. Baner Złotych Spodków będzie prezentowany przy okazji wszystkich spotkań naszego zespołu w Białymstoku. Dodatkowo logo sponsora pojawi się na naszej stronie oraz na wszystkich materiałach promocyjnych naszego klubu. Podpisaliśmy umowę na czas nieokreślony. Dziękujemy za zaufanie i mamy nadzieję, że swoją dobrą postawą w meczach godnie będziemy reprezentować naszego sponsora – mówi Piotr Anchim, menadżer Dojlid Białystok.