You are currently viewing BUDOWA KADRY NA PRZYSZŁY SEZON ROZPOCZĘTA

BUDOWA KADRY NA PRZYSZŁY SEZON ROZPOCZĘTA

– Podpisaliśmy umowę z Patrykiem Zatówką. Teraz czekamy na ruch Aleksandra Khanina. Jesteśmy bliscy porozumienia, ale Sasza ma oferty z Bundesligi, a także Dekorglassu Działdowo. Nie wiem jeszcze jak to się wszystko potoczy, ale jestem dobrej myśli – mówi Piotr Anchim.

Mimo iż do zakończenia trwającego sezonu jeszcze daleka droga, to zespół z Białegostoku już przygotowuje kadrę z myślą o przyszłych rozgrywkach. Umowę z Dojlidami przedłużył już Patryk Zatówka. Być może niebawem zrobi to też Aleksander Khanin. To jednak nie koniec.

– Mamy na oku kilku innych zawodników. Nauczeni doświadczeniem i tym, że pandemia nadal się nie kończy i musimy się do stawianych przez nią barier przyzwyczaić, będziemy stawiać na zawodników z Polski i Europy. Nie wiem jeszcze jak do końca będzie wyglądał nasz budżet. Jest dużo zmian, rosną koszty funkcjonowania firm, które nas wspierają, ale mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i zbudujemy skład, który pozwoli nam zdobyć medal. Aktualnie też jesteśmy na dobrej drodze. W play-offach zagramy bez żadnej presji. Tak się gra najlepiej – tłumaczy menadżer Dojlid.

Anchim zdradza także, że kontaktował się w ostatnim czasie z Robertem Florasem. – Miał oferty od większości klubów z naszej ligi. Nie ukrywam, że również się z nim kontaktowałem. Ostatecznie Robert zmienił Polonię Bytom na beniaminka z Suchedniowa – kończy Piotr Anchim.