You are currently viewing [LOTTO SUPERLIGA] PRZEDŁUŻYĆ SERIĘ W MECZU Z ENERGĄ

[LOTTO SUPERLIGA] PRZEDŁUŻYĆ SERIĘ W MECZU Z ENERGĄ

– Chcemy kontynuować pracę, którą zapoczątkowaliśmy w grudniu, a która dała nam kapitalną serię na zakończenie pierwszej części sezonu – mówi przed pierwszym meczem drugiej rundy Lotto Superligi w sezonie 2021/2022, menadżer Dojlid Białystok, Piotr Anchim. Białostoczanie zmagania w 2022 roku rozpoczną od spotkania z Energą Manekin Toruń.

– Drugą rundę Lotto Superligi zaczynamy stosunkowo szybko, bo już siódmego stycznia podejmiemy Energę Manekin Toruń. Dwa dni później na wyjeździe zmierzymy się z Sokołowem Jarosław, ale póki co skupiamy się tylko i wyłącznie na dobrym wejściu w drugą rundę. Po tych dwóch spotkaniach będziemy mieli przerwę. Na luty mamy zaplanowane jedno spotkanie, a na marzec trzy. Chcemy kontynuować pracę, którą zapoczątkowaliśmy w grudniu, a która dała nam kapitalną serię na zakończenie pierwszej części sezonu. Zawodnicy zakończyli już odpoczynek i regenerację, która należała im się po wymagającym grudniowym terminarzu. Teraz wszyscy już jesteśmy w treningu. Torunianie prawdopodobnie zagrają z nami w takim samym składzie, jak w grudniu, czyli Konrad Kulpa, Tomasz Kotowski oraz Damian Węderlich. Wówczas pokonaliśmy ich na wyjeździe 3:1. Dwa punkty zdobył Aleksander Khanin, a jedne dołożył Patryk Zatówka. Teraz spodziewamy się już innego spotkania, ale znów chcemy zakończyć go zwycięstwem. Na pewno jesteśmy w stanie powtórzyć wynik z poprzedniego spotkania. Wiele czasu od tego momentu się nie zmieniło w obu drużynach

mówi Piotr Anchim, menadżer Dojlid Białystok.

Końcówka poprzedniego roku, a zarazem końcówka pierwszej części sezonu zasadniczego była w wykonaniu tenisistów Dojlid Białystok więcej, niż dobra. Białostoczanie zwyciężyli w Toruniu i Zamościu, a przed własną publicznością ograli Morliny Ostróda oraz Polonię Bytom.

– W nowy rok chcemy wejść z podobnym rozpędem jak po przerwie w grudniu. My na pewno nie będziemy zmieniać nic w naszym składzie. Nie myślimy o wzmocnieniach na styczniowe mecze, a czy sytuacja ulegnie zmianie przed kolejnymi, to jeszcze zobaczymy, co przyniesie czas. Póki co skupiamy się tylko na najbliższym meczu

dodaje Anchim.

Początek meczu z Energą Manekin Toruń został zaplanowany na najbliższy piątek na godzinę 18:00. Poniżej prezentujemy plan gier Dojlid Białystok na drugą część sezonu zasdaniczego.

14. kolejka – 2022-01-07 (18:00) UKS DOJLIDY Białystok – ENERGA MANEKIN Toruń
15. kolejka – 2022-01-09 (13:00) SOKOŁÓW SA Jarosław – UKS DOJLIDY Białystok
16. kolejka – 2022-02-04 (18:00) KS DEKORGLASS Działdowo – UKS DOJLIDY Białystok
18. kolejka – 2022-03-11 (18:00) UKS DOJLIDY Białystok – KS AZS AWFIS BALTA Gdańsk
19. kolejka – 2022-03-13 (16:00) UKS DOJLIDY Białystok – DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki
20. kolejka – 2022-03-19 (16:00) LOTTO POLSKI CUKIER GWIAZDA Bydgoszcz – UKS DOJLIDY Białystok