You are currently viewing [SUPERLIGA] WYGRAĆ I NIE OGLĄDAĆ SIĘ NA INNYCH

[SUPERLIGA] WYGRAĆ I NIE OGLĄDAĆ SIĘ NA INNYCH

Przed zawodnikami Dojlid Białystok bardzo ważne starcie w Lotto Superlidze. Tym razem rywalem białostoczan będzie bytomska Polonia. Zespół o zbliżonym potencjale, którego liderem jest wielokrotny reprezentant Polski – Robert Floras. W przypadku wygranej Aleksander Khanin i spółka będą pewni gry w fazie play-off. Stawka jest zatem wysoka, dlatego organizatorzy meczu i zawodnicy podkreślają, że liczą na duże wsparcie kibiców.

– W tej lidze nie ma łatwych spotkań. To też takie nie będzie. Cieszy mnie natomiast, że w ostatnim czasie cała drużyna gra bardzo równo i każdy zawodnik walczy do końca bez względu na sytuację przy stole. To nam dało bardzo ważne punkty w ostatnich dwóch starciach i pozwoliło doprowadzić do sytuacji, w której wszystkie karty są w naszych rękach. Mamy teraz olbrzymią szansę na play-offy. Musimy w najbliższą niedzielę wygrać z Polonią Bytom i wtedy nie będziemy musieli oglądać się na inne zespoły w tabeli

zapowiada Piotr Anchim, menadżer Dojlid Białystok.

– Spodziewam się podobnego spotkania, do tego które oglądaliśmy w Toruniu. Polonia i my prezentujemy podobny poziom, dlatego możemy liczyć na wiele ciekawych pojedynków. Ich liderem jest Robert Floras, który jest w stanie spokojnie zrobić dwa punkty. To od wielu lat bardzo regularnie punktujący zawodnik w naszej lidze. Co roku gra na poziomie przynajmniej osiemdziesięciu procent zwycięstw. Patrząc na kadry obu zespołów, potencjał jest bardzo zbliżony. Zadecyduje dyspozycja dnia, nastawienie psychiczne oraz ustawienie zawodników. To spotkanie bez wyraźnego faworyta. Na pewno szykuje się bardzo ciekawy mecz dla kibiców. Mam nadzieję, że frekwencja dopisze, a żywiołowy doping poniesie naszych zawodników do kolejnego zwycięstwa w lidze

dodaje Anchim.

Kibice, którzy w najbliższą niedzielę zdecydują się przybyć na mecz będą mogli liczyć na szereg atrakcji przygotowanych przez organizatorów. Największą gratką będzie konkurs, w którym do wygrania będzie elektryczna hulajnoga. Początek spotkania pomiędzy Dojlidami a Polonią zaplanowany został na niedzielę 12 grudnia, na godzinę 16:00.