You are currently viewing IV MŁODZIEŻOWY TURNIEJ O PUCHAR PZTS – TAKICH NAGRÓD JESZCZE NIE BYŁO!

IV MŁODZIEŻOWY TURNIEJ O PUCHAR PZTS – TAKICH NAGRÓD JESZCZE NIE BYŁO!

W niedzielę 12 grudnia 2021 roku w sali sportowej UKS Dojlidy (Białystok, ul. Ks. St. Suchowolca 26) odbędzie się IV Młodzieżowy Turniej o Puchar PZTS.

Organizatorami zawodów są Polski Związek Tenisa Stołowego, Podlaski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego oraz Uczniowski Klub Sportowy Dojlidy Białystok.

Zawodnicy rywalizować będą w trzech kategoriach wiekowych, dziewczęta i chłopcy osobno. Poniżej prezentujemy podział na kategorie wiekowe:

ŻAK: 2011 i młodsi,
MŁODZIK: 2009 i młodsi, 
KADET & JUNIOR 2003- 2008.

Wymagane są aktualne badania lekarskie lub zgoda rodziców z oświadczeniem o braku przeciwskazań do uprawiania sportu oraz dokument stwierdzający tożsamość. W zawodach mogą brać udział dzieci i młodzież zrzeszeni i niezrzeszeni, posiadający licencję PZTS lub bez licencji.

 Ramowy program zawodów:
– godz. 9:00 – 10:00- rozgrzewka i zapisy do zawodów
– godz. 10:00 – turniej KADET & JUNIOR
– godz. 11:30 – turniej MŁODZIK i młodsi
– godz. 13:00 – turniej ŻAK i młodsi

Zawodniczki i zawodnicy, którzy zajęli 1, 2, 3-4 miejsce otrzymają dyplomy, puchary i nagrody rzeczowe (torby, plecaki, pokrowce). Każdy uczestnik zawodów dostanie także bilecik uczestnictwa uprawniający do wzięcia udziału w losowaniu nagród. Nagrodą główną jest elektryczna hulajnoga o wartości 1500 zł, pozostałe nagrody to koszulki meczowe UKS Dojlidy. Nagrody zostaną rozlosowane podczas meczu Lotto Superligi, który odbędzie się tego samego dnia o godz. 16:00 na dużej hali Zespołu Szkół Rolniczych. Wtedy nasza lokalna drużyna Dojlidy Białystok będzie podejmować Polonię Bytom a stawką meczu są play-offy w sezonie 2021/2022!

Organizator zapewnia darmowy posiłek pod postacią pizzy. Wpisowe nie będzie pobierane, a osobą odpowiedzialną za dobrą organizację i przebieg zawodów jest Radosław Połubiński (numer kontaktowy – 503 466 161).