You are currently viewing UDANY START JUNIORÓW DOJLID W II GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA

UDANY START JUNIORÓW DOJLID W II GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA

Michał Wandachowicz i Zuzanna Borek okazali się najlepsi wśród juniorów podczas rozegranego w ubiegłą niedzielę Grand Prix Województwa. Nieco mniej powodów do zadowolenia ze swoich startów mają natomiast tenisiści reprezentujący Dojlidy w kategorii młodzików.

W kategorii juniorek udział w zawodach wzięło sześć zawodniczek naszego klubu. Cztery z nich uplasowały się na pierwszych czterech pozycjach. Za plecami Zuzanny Borek znalazły się Julia Skwarek, Wiktoria Soczko oraz Anna Pacelt.

Podoba sytuacja miała miejsce w rywalizacji juniorów. Juniorzy UKS Dojlidy Białystok zajęli pierwsze trzy miejsca. Najlepszy okazał się Michał Wandachowicz, a na kolejnych stopniach podium uplasowali się Piotr Michalski i Dawid Chilicki.

Rozgrywki młodziczek i młodzików zdominowali natomiast zawodnicy Ósemki Białystok. Wśród młodzików najwyżej z zawodników Dojlid zawody zakończył Mateusz Zdanuczyk, który zajął czwarte miejsce.

Kompletna klasyfikacja i podsumowanie zawodów znajduje się TUTAJ.