You are currently viewing GRALI SENIORZY I KADECI, ZAGRAJĄ JUNIORZY I MŁODZICY

GRALI SENIORZY I KADECI, ZAGRAJĄ JUNIORZY I MŁODZICY

Przed kilkoma dniami odbyło się w Białymstoku II Grand Prix Województwa Podlaskiego w kategoriach seniorów i kadetów. Wśród najlepszych znalazł się zawodnik Dojlid – Kamil Zdzienicki. W najbliższą niedzielę natomiast do rywalizacji przystąpią juniorzy oraz młodzicy. Turniej odbędzie się w hali sportowej Zespołu Szkół w Dobrzyniewie Dużym.

W rozegranych zawodach seniorek i seniorów, a także juniorek i juniorów triumfowali wyłącznie zawodnicy białostockich klubów. Najlepsi w swoich kategoriach okazali się Kamil Zdzienicki z UKS Dojlidy Białystok (seniorzy), reprezentująca ATS Białystok Klaudia Nawrocka (seniorki), a także tenisiści Ósemki Białystok – Patryk Chrzanowski (kadeci) oraz Natalia Kiersnowska (kadetki).

Wygrane wymienionej wyżej czwórki oznaczają, że to właśnie oni uzupełnili skład reprezentacji naszego województwa na turniej główny II Grand Prix Polski.

Cały skład w kategoriach seniorskich oraz kadetów wygląda zatem następująco:

Karolina Hołda, Julia Bartkiewicz, Anna Pacelt, Kamil Zdzienicki (UKS Dojlidy Białystok), Magdalena Sikorska (AZS PWSiP Łomża), Kacper Perkowski, Michał Jurczuk, Patryk Chrzanowski, Natalia Kiersnowska (Ósemka Białystok), Klaudia Nawrocka (ATS Białystok).

Natomiast już jutro o prawo gry w II Grand Prix Polski powalczą juniorzy i młodzicy. Ci drudzy swoją rywalizację w Dobrzyniewie Dużym rozpoczną o 10. Turniej juniorów wystartuje godzinę później. Prawo startu w zawodach mają zawodnicy z klubów województwa podlaskiego, posiadający ważne legitymacje PZTS na sezon 2021/2022 oraz aktualne badania lekarskie.

Gospodarzem i organizatorem najbliższych zawodów są Podlaski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego oraz UKS TS Płomień Dobrzyniewo Duże.