You are currently viewing NARODOWY DZIEŃ TENISA STOŁOWEGO W BIAŁYMSTOKU

NARODOWY DZIEŃ TENISA STOŁOWEGO W BIAŁYMSTOKU

W najbliższą niedzielę 4 września na boisku szkolnym przy Zespole Szkół Rolniczych w Białymstoku odbędzie się Narodowy Dzień Tenisa Stołowego.

W tym roku święto naszej dyscypliny odbędzie się równolegle na terenie szesnastu województw. Przed zaplanowanym piknikiem, a także konkursami oraz spotkaniem z zawodnikami występującymi na co dzień w Lotto Superlidze, na dużej hali sportowej odbędą się Wojewódzkie Turnieje Grand Prix w kategoriach młodzików, juniorów oraz seniorów.

– To bardzo fajna idea, która z uwagi na pandemię koronawirusa musiała nieco zmienić swój kształt. Dwukrotnie gościliśmy na Stadionie Narodowym w Warszawie, gdzie Polski Związek Tenisa Stołowego organizował wielkie święto dla całego środowiska tenisa stołowego w Polsce. To ogromna impreza, o szczególnym znaczeniu dla nas wszystkich. Dzięki niej nasza dyscyplina zbliża się do ludzi. Ze względu na panującą sytuację oraz chęć dalszych działań zapadło postanowienie o tym, aby kontynuować imprezę, ale z podziałem na województwa i tak czwartego września w szesnastu różnych lokalizacjach jednocześnie będziemy obchodzić Narodowy Dzień Tenisa Stołowego. Wszystkie atrakcje przygotowaliśmy na boisku Zespołu Szkół Rolniczych w Białymstoku. Serdecznie zapraszamy! – mówi Piotr Anchim, menadżer Dojlid Białystok.