You are currently viewing MIASTO BIAŁYSTOK PARTNEREM TYTULARNYM!

MIASTO BIAŁYSTOK PARTNEREM TYTULARNYM!

Niezmiernie miło nam poinformować, że Dojlidy osiągnęły porozumienie z miastem Białystok w kwestii współpracy w sezonie 2021/2022. Na mocy podpisanej umowy miasto Białystok będzie partnerem tytularnym Dojlid w nadchodzących rozgrywkach.

– Nasza współpraca trwa już dłuższy czas i zawsze układała się bardzo dobrze. W ramach umowy przewidzianych jest szereg działań promocyjnych. Oczywiście będziemy też starać się robić, co w naszej mocy, aby jak najlepiej mówiło się o naszym mieście z uwagi na naszą grę oraz rezultaty w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce. Miasto jako partner tytularny, będzie wyróżnione spośród pozostałych sponsorów – wyjaśnia Piotr Anchim, menadżer Dojlid.

Wsparcie miasta jest nieocenione dla funkcjonowania Dojlid. – Jest to dla nas bardzo ważne. Ciężko by było utrzymać klub na najwyższym poziomie finansowym i organizacyjnym, gdyby nie nasza współpraca. Nasza liga jest bardzo silna, wymagająca i konkurencyjna. Zważywszy na to ilu zawodników z pierwszej setki światowego rankingu rywalizuje na naszym krajowym podwórku, mogę z całą stanowczością stwierdzić, że polska Superliga, obok rozgrywek we Francji i Niemczech jest jedną z najsilniejszych w Europie. Dlatego aby rywalizować na takim poziomie wsparcie miasta jest dla nas bezcenne – dodaje menadżer Dojlid.