SEZON 2014/2015
 - Srebrny medal drużynowego Pucharu Polski
( Piotr Chmiel, Bogusław Koszyki Meng Zhen powtarzają sukces z sezonu 2013/2014 i ponownie zajmują drugie miejsce w Pucharze Polski ustępując jedynie gospodarzom. W meczu finałowym lepsza od Dojlid okazuje się Zooleszcz Gwiazda Bydgoszcz, w której pierwsze skrzypce gra włoski duet: Mihai Bobocica i Leonadro Mutti. Honorowy punkt dla nas wywalcza Piotr Chmiel, który ogrywa 3:1 Alana Wosia. Wynik całego spotkania to 4:1 dla Gwiazdy. )

SEZON 2013/2014
 - Srebrny medal drużynowego Pucharu Polski
( drużyna w składzie Bogusław Koszyk, Meng Zhenoraz Kamil Zdzienicki zdobyła w Bytomiu srebrne medali drużynowego Pucharu Polski. W meczu finałowym po ciężkim boju gospodarze, czyli drużyna TTS Polonia Bytom pokonała Dojlidy Białystok 4:1. )

SEZON 2007/2008
 - Brązowy medal Mistrzostw Polski Ekstraklasy
( drużyna w składzie Marcin Czerniawski, Paweł Chmiel, Piotr Chmiel, Mateusz Czernik zakończyła na 4 miejscu sezon zasadniczy rozrywek Ekstraklasy. W późniejszych play offach musieliśmy uznać wyższość późniejszego mistrza drużyny DARTOM Bogoria Grodzisk Mazowiecki. Trenerem brązowej drużyny był Jerzy Grycan, natomiast szefem zespołu- Mariusz Baruch. )

SPONSORzy:

SPONSORZY TECHNICZNI: