Zespół w komplecie i dobrej myśli

Dojlidy Białystok trenują w komplecie we własnej hali przed inauguracją rozgrywek Lotto Superligi, do której dojdzie już w najbliższą niedzielę - 2 września.

Z Chin przyleciał już Youngyin Li, który dołączył do Wandżiego i Przemka Walaszka.

- Nasz zawodnik przyleciał mocno naładowany energią. Zamiast mówić o zmęczeniu długą podróżą, spytał, kiedy pierwszy trening. To dobrze wróży - mówi z uśmiechem menadżer naszego klubu Piotr Anchim.

W dobrym nastroju jest też nasz nowy grajacy trener - Wandżi.

- Wreszcie z moim zdrowiem wszystko jest w porządku i czuję się dobrze przygotowany do sezonu. A kiedy zobaczyłem na treningu, jakie postępy zrobił w krókim czasie Przemek Walaszek, to byłem w szoku - mówi Wandżi.

Potwierdzeniem jego słów jest udany występ Przemka na turnieju Spójnia Open w Warszawie. W silnej stawce nasz tenisista dotarł do ćwierćfinału, przegrywając pojedynek o strefę medalową z Patrykiem Chojnowskim 1:3.

- A Li powiedział mi, że wygrał dobrze obsadzony turniej w Chinach. Młodzież jest zatem w dobrej formie i wypada mi tylko się do niej dostroić - zaznacza Wandżi.

Nasz kapitan nie boi się wielkiego wyzwania, jakim jest bycie grającym trenerem.

- Lubię to i uważam, że dam radę. Wiem, ile będę miał obowiązków, ale uważam, że wspólnie poradzimy sobie - przekonuje nasz grający trener.

Oby tak było, a pierwsza przeszkoda to Energa KTS Toruń. W hali beniaminka zagramy w niedzielę, 2 września, o godz. 18. Wkrótce więcej o tym spotkaniu i naszym przeciwniku.

Fot. Robert Kruk. Na zdjęciu: Wandżi.

SPONSORZY TECHNICZNI:

SPonsor 1 Ligi kobiet: