Nasz junior w narodowych barwach

Przerwa w występach naszych zawodników trwała krótko. Już 15 lipca na  międzynarodowej arenie wystartuje Przemysław Walaszek.

Zawodnik Dojlid Białystok będzie bronił biało-czerwonych barwa na Mistrzostwach Europy Juniorów i Kadetów w rumuńskiej miejscowości Cluj.

Na początek odbędzie się rywalizacja drużynowa. Polscy juniorzy trafili do grupy A, w której jej przeciwnikami będą Słowacja, Turcja i Rumunia.

-  Trzymamy kciuki za  Przemka i za całą drużynę, bo właśnie w tym turnieju mamy największą szansę na  sukces, podobnie jak w rywalizacji juniorek. Warto też dodać, że zajęcie minimum piątego miejsca, daje prawo startu na mistrzostwach świata juniorów w Australii - mówi menadżer naszego klubu Piotr Anchim.

W drużynie juniorek, która w grupie C zmierzy się z Białorusią, Słowenią i Belgią zagra Julia Szymczak z ATS-u Białystok.

Fot. Robert Kruk. Na zdjęciu: Przemek Walaszek.

SPONSORzy:

SPONSORZY TECHNICZNI: