Nasz klub znów w ścisłej czołówce

Dojlidy Białystok zajęły trzecie miejsce w kraju w klasyfikacji dzieci i młodzieży, prowadzonej przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Sukces jest bardzo duży, bo klasyfikacją objętych zostało aż 650 klubów z całego kraju.

- Punkty zobywa się za występy na mistrzostwach Polski w kategoriach młodzików, kadetów, juniorów i młodzieżowców. W ubiegłym roku byliśmy na drugim miejscu, teraz na trzecim, a wiec cały czas jesteśmy w ścisłej czołówce, mimo ogromnej konkurencji. Cieszymy się, że Białystok i nasz klub są tak ważnymi punktami na tenisowej mapie Polski - mówi menadżer Dojlid Piotr Anchim.

Największy wkład w sukces mieli juniorzy - Przemek Walaszek i zawodniczki żeńskiej drużyny pierwszoligowej. Ale szkoleniem w naszym klubie objęte są wszystkie grupy wiekowe, w których mamy utalentowaną młodzież i stąd miejsce na podium ministerialnej klasyfikacji.

SPONSORzy:

SPONSORZY TECHNICZNI: