Dojlidy zostają w Lotto Superlidze!

Mamy dla naszych kibiców wspaniałą wiadomość! Dojlidy Wschodzący Białystok w nowym sezonie znów zagrają w Lotto Superlidze!

Nasza drużyna zajęła co prawda 11. - spadkowe mejsce, ale z występów w najwyższej klasie rozgrywkowej zrezygnowała Spójnia Warszawa.

- Warszawski klub będzie grać w pierwszej lidze, a my zajmiemy jego miejsce w Lotto Superlidze. Zostało to zaakceptowane przez Polski Związek Tenisa Stołowego - informuje menadżer Dojlid Potr Anchim.

Nie trzeba chyba nikogo przekonywać, że to bardzo dobra wiadomość dla nas, naszych kibiców, ale także z punktu widzenia promocji miasta i klubu.

Skład naszej drużyny nie będzie się mocno różnił od dotychczasowego.

- Ważną umowę ma Wandżi, robimy wszystko, by pozostał z nami Yongyin Li. Trzecim zawodnikiem  będzie Przemek Walaszek, który już grywał w superlidze. Teraz chcemy, by ten czołowy junior na krajowych listach grał w podstawowym składzie, a co za tym idzie rozwijał się i wziął na siebie większą odpowiedzialność za wyniki. Nie wykluczamy, że pojawi się u nas jeszcze ktoś, ale to temat na przyszłość - zaznacza Piotr Anchim.

Czekamy zatem na nowy sezon  wierzymy, że będzie on dla naszego klubu znacznie bardziej udany niż poprzedni.

Fot. Robert Kruk. (Na zdjęciu:Wandżi i Li Yongyin).

SPONSORZY TECHNICZNI:

SPonsor 1 Ligi kobiet: