Lotto Superliga: Zróbmy kolejny krok

Kolejny bardzo ważny mecz w Lotto Superlidze czeka nasz zespół już we wtorek. Dojlidy Wschodzący Białystok podejmą Spójnię Warszawa.

Po zwycięstwie 3:0 z Morlinami Ostróda nasza sytuacja nie jest już tragiczna, ale wciąż bardzo trudna. By zwiększyć szanse na utrzymanie się musimy pokonać warszawskiego beniaminka.

- Zwycięstwo za trzy punkty pozwoli nam zrównać się punktami z Wartą Kostrzyn, a być może także z Gwiazdą Bydgoszcz. Dlatego zrobimy wszystko, by wygrać i zrobić kolejny krok na drodze do pozostania w Lotto Superlidze - mówi menadżer naszego klubu Piotr Anchim.

Niestety, pod znakiem zapytania stoi występ Chińczyka Yongyina Li. Tenisista z Azji ma problemy zdrowotne.

- To komplikuje sprawę, ale nie mamy wyjścia i musimy walczyć o całą pulę. Czy Li wystąpi, czy też nie, to ciężar gry muszą wziąć na siebie Wandżi i Paweł Platonow - zaznacza Piotr Anchim.

O sile drużyny Spójni stanowią Piotr Chodorski i Patryk Chojnowski. Skład uzupełnia Krzysztof Stępień, który dotąd przegrał wszystkie pojedynki.

- Chodorski i Chojnowski są w stanie we dwóch wygrać mecz, czego dokonali na przykład w pierwszej rundzie w spotkaniu z nami. Pokonanie ich nie będzie łatwe. Dlatego liczymy na wsparcie kibiców, których serdecznie zapraszamy na to spotkanie - kończy menadżer Dojlid Wschodzący Białystok.

Mecz ze Spójnią rozpocznie się we wtorek, o godz. 18, w hali przy ul. Suchowolca 26. Wstęp wolny.

(na zdjęciu Li Yongyin, fot. Robert Kruk)

SPONSORzy:

SPONSORZY TECHNICZNI: