1 liga kobiet: Zaczynamy!

Pierwsze starty we 2018 roku czekają w weekend reprezentantów naszego klubu, którzy wystąpią zarówno w rozgrywkach ligowych, jak i indywidualnych.

Żeński zespół Dojlid zmierzy się u siebie na inaugurację rundy rewanżowej I ligi z Notecią Inowrocław.

– Tym spotkaniem zaczynamy serię gier we własnej hali i liczę, że zdobędziemy sporo punktów. Nie zagra Białorusinka Irina Lorczanka, bo punktów mamy dużo i trzeba chcemy stawiać na młodzież. Nie wywieramy na niej żadnej presji, ale wierzę, że pokaże, na co ją stać – mówi menadżer naszego klubu Piotr Anchim.

W Inowrocławiu Dojlidy wygrały 7:3, ale nie był to łatwy mecz. Trzy pojedynki skończyły się po pięciosetowej walce, a nasze tenisistki duże kłopoty miały szczególnie z Katarzyną Palacz, która wygrała oba single.

– U nas też nie będzie lekko. Ale wierzę, że udanie wejdziemy w 2018 roku - zaznacza Piotr Anchim.

Spotkanie z Notecią rozpocznie się w sobotę, o godz. 16, w małej hali przy ul. Suchowolca 26. Zapraszamy do dopingowania naszego zespołu.

W niedzielę, w hali Szkoły Podstawowej Nr 49 przy ul. Armii Krajowej 32 przeprowadzony zostanie 3. Turniej Grand Prix Województwa Seniorek i Seniorów. Wystawiamy liczną reprezentację i liczymy na sukcesy młodzieży Dojlid. Początek zawodów o godz. 10.

(fot. Robert Kruk)

SPONSORZY TECHNICZNI: