Nasz żeński zespół pokonał lidera!

Znakomicie radzi sobie nasza drużyna w I lidze kobiet. Dojlidy Białystok pokonały lidera rozgrywek - Agro-Sieć Chełmno i to aż 8:2.

- To z pewnością spora niespodzianka, bo zespół z Chełmna przegrał dotąd tylko raz i był faworytem tego spotkania. Nasza drużyna rozegrała jednak bardzo dobry mecz, nie miała słabych punktów i zwyciężyła zasłużenie - ocenia menadżer Piotr Anchim.

Na duże brawa zasłużyły występujące na pierwszym stole Weronika Mielnicka i Irina Lorczanka, które wygrały wszystkie gry pojedyncze na 1 stole z Agatą Szczuką i Katarzyną Hennig.

-  Wszytkie tenisistki dołożyły cegiełkę do zwycięstwa, bo każda zapunktowała. Grały bez obciążeń, za to z dużą ambicją, a to, jak widać, bardzo im służy - dodaje Piotr Anchim.

W pierwszej rundzie nasz zespół odniósł sześć zwycięstw, raz zremisował i poniósł tylko dwie porażki.

- 13 punktów to bardzo dobre osiągnięcie. Niezależnie od innych rozstrzygnieć będziemy w czołówce, a nasze utrzymanie jest praktycznie przesądzone. Nadal chcemy, by młoda drużyna rozwijała się i zbierała doświadczenia - kończy Piotr Anchim.

Dojlidy Białystok - Agro-Sieć Chełmno 8:2
Punkty dla Dojlid: Weronika Mielnicka- 2,5; Irina Lorczanka- 2; Sandra Kozioł- 1,5; Julia Jackowska- 1, Kamila Gryko- 1

(na zdjęciu Weronika Mielnicka, fot. Robert Kruk)

SPONSORzy:

SPONSORZY TECHNICZNI: