1 liga kobiet: Szansa na pokazanie się

Trudny mecz czeka w sobotę nasz żeński zespół, który we własnej hali zmierzy się z liderem I ligi - Agro-Siecią Chełmno.

- Nasza drużyna spisuje się dotąd bardzo dobrze i zgromadziła już 11 punków. W meczu z jednym z faworytów do awansu presji nie ma żadnej, za to jest duża szansa na pokazanie się z dobrej strony - mówi menadżer Dojlid Piotr Anchim.

O sile drużyny z Chełmna stanowią głównie utalentowana 16-latka Zuzanna Błażejewicz i doświadczona Agnieszka Sitarska, które są w czołówce rankingu indywidualnego I ligi. Groźne są także uzupełniające skład Agata Szczuka i Katarzyna Hennig.

Przeciwko liderowi zagrają nasze młode zawodniczki, wsparte Białorusinką Iriną Lorczanką. Sobotni mecz rozpocznie się o godz. 16, w małej hali przy ul. Suchowolca 26. Zapraszamy do dopingu.

SPONSORzy:

SPONSORZY TECHNICZNI: